Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony testalkatú, nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú, nem olyan izmos futóként mennyi az esélye, hogy egy izmosabb futó lány, ha megpróbálok ismerkedni vele, akkor elhajt?

Figyelt kérdés
máj. 7. 09:53
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Fiúként kérdezem. Lány felső testre kigyúrtabb valamennyivel mint én.
máj. 7. 09:57
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
67%
máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen kigyúrt tipusú lányok, akik ennyi időt töltenek sporttal és a kinézetükkel, merthogy ebben nem kevés meló van, leginkább a szintén izmosabb pasikra vágynak, hisz ugyanezt várják el a másiktól. Szóval úgy hogy kisebb vagy nála szerintem nagyon alacsony az esélye, hogy akarna tőled bármit is!
máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszed, csak a testalkatodon áll vagy bukik az egész?
máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Gyúrok én is, csak a műszaki munkaköröm miatt, ahol nehezet is kell emelni, csak rajtam nem látszik annyira. Nem azért kondizok, hogy mutogassam magam.
máj. 7. 10:45
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
3-as közel áll az igazsághoz, én is sportos alkatú lány vagyok és az izmosabb fiúk tetszenek. Ettől még persze lehet, hogy annak a lánynak te is bejössz, egy próbát megér.
máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%

"Nem azért kondizok, hogy mutogassam magam."


Ebben érzek valami lenézést. Majd az ő önbizalmát is elkezded leépítgetni?

máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
5-ös nem azért kondizol hogy mutogasd magad, tehát nem érdekel téged hogy kicsit látványosabb izomzatot alakíts ki magadon. Ezzel nincs is gond. De akkor miért olyan nőre vágysz akinek ez fontos önmagával szemben? Úgy gondolod egy férfitől majd elfogadja, ha ez máshogy van? Neki ez az életviteléhez hozzátartozik. Mint ember biztos kedves lesz veled, de ha többet szeretnél tőle nem biztos hogy a fizai adottságod elég lesz a vonzalomhoz!
máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
*fizikai
máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

Nőként fényévekkel nehezebb izmot építeni, ennek a lánynak mégis sikerült, te meg jössz a kifogásokkal férfi létedre, meg a lenéző szövegeddel, hogy amúgy te nem is akarod "mutogatni magad".

Egyébként én 10 éve edzem (nő vagyok) és rajtam is látszik az izomtónus. Nem jönnék össze nálam vékonyabb férfival. Mondjuk ez a beszólásod: "Nem azért kondizok, hogy mutogassam magam.", mindennél gázabb, tehát komolyan sem tudnálak venni.

máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!