Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a gond, vagy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, vagy mások is így kiégnek manapság a társkeresés közben?

Figyelt kérdés

30as éveim elején lévő férfi vagyok, és a skill-jeim elég jók, az itteni mérce szerint nekem kéne a legsikeresebbnek lennem,mert jól nézek ki és jól állok anyagilag. Na de a lényeg,h akárkivel ismerkedem,egy kiégettség lesz belőle. Vagy azért,mert a másik sokkal hamarabb elkezd lelkesedni, én meg nem tudom viszonozni, vagy pedig ha engem érdekel a lány,akkor meg felszívódik. Egyszerűen kiégtem, lassan be kell látnom,hogy reménytelen,hogy legyen egy normális kapcsolatom,csak a szexkapcsolatok,barátság extrákkal maradnak,de ezekhez már nincs kedvem. Csak egy normális kapcsolatra vágyom, de valszeg ez a túl sok lehetőség inkább nehezíti a helyzetet, ha ledobnának egy szigetre,ahol velem együtt 10 férfi 10 nő van, lehet mindenki boldog kapcsolatra találna,mert nem lenne végtelen más lehetőség. Magamon is sokszor azt érzem,h valakivel úgy elvagyok,de úgy vagyok vele,h biztos találok jobbat,elég nyomasztó.


Amúgy meg teljesen mindegy,hogy keresek e kapcsolatot,vagy hagyom,mert van,h pár évig egyáltalán nem megyek fel társkeresőre,hanem csak úgy elvagyok,aztán utána egy pár évig próbálkozom,aztán megint nem, valaki azt tanácsolja,h ne keressek direktbe,más az ellenkezőjét,én már mindent próbáltam meg mindennek az ellenkezőjét.


ápr. 12. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
A gond az,hogy a kapcsolat meglététől teszed függővé a "boldogságodat" (valójában jó közérzetedet). Ez igazából önkorlátozás, és pont ez a hozzáállás az, amivel voltaképpen elzárod magadat attól, hogy megérkezzen az életedbe a számodra megfelelő kapcsolat.
ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
nem kellek egy nőnek sem mert kövér vagyok így feladtam ha ez a kiégés akkor igen én is kiégtem.
ápr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok járnak a te cipődben akik kapósak a nők körében. Direkt nem írok külső, belső tulajdonságokat mert nem számít. Aki után omlanak az hozzászokik, hogy válogat mint a szupermarketben. Ismered magad fel kell állítani korlátokat ha épp kereső fázisban vagy mennyiségileg. Mindenben ki lehet égni nem csak ebbe.
ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen vagyok, csak nőként. Szerintem kötődési probléma. Az kell nekünk, aki nincs oda értünk. Évek óta hiába hajt rám mindig egyszerre 4-5 pasi, randizgatok, ilyenek, de végül egyik sem lesz tartós kapcsolat. Már annyira kiégtem ebben.
ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!