Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy van-e barátja?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt írnátok, hogy kérdezzem meg, előrevetem, hogy a dolog nem ilyen egyszerű.

Van barátnőm, de már elég hosszú ideje haldoklik a dolog. Nem bírok szakítani, igazából ő az egyetlen támaszom. Viszont megtetszett egy másik lány, akiről ha sikerülne megtudnom, hogy egyedül van, az nagyban megkönnyítené a szakítást. Nem az lenne, hogy egyedül vagyok, és csak lézengek a nagyvilágban, hanem lenne legalább egy kiszemelt. Ha meg megtudnám, hogy van barátja, akkor meg küzdenék még kicsit a mostani kapcsolatomért, hátha.

Szóval, hogyan tudhatnám meg?

A lány a mostani barátnőm barátnője, érdemes esetleg azon a vonalon elindulni? Még mielőtt leoltanátok, hagynék pár hét átfutási időt, hogy ne legyen feszkó emiatt köztük. A barátnőm így sem szerelmes belém.


2010. okt. 26. 23:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
00:04-es vagyok. Értem, hogy ez nem könnyű. Csak az a baj, hogy látod a problémát, de hagyod magad meggyőzni a saját kis hülyeségeid által. Nem tudod, hogy szerelmes vagy-e a barátnődbe? Most őszintén... ugyan már... A kérdésből látszik, hogy nem. És ő sem az, te magad írod. Valamikor kell jönnie egy olyan periódusnak az életedben, amikor fel kell építened a világodat egyedül. Most csak húzod az időt. Emberi dolog ez, csak tiszteld meg magad azzal, hogy beismered magadnak, hogy nem vagy szerelmes. És legyen erőd változtatni. Ha nem kerek a világod, soha nem lesz teljes értékű kapcsolatod. Mindig lesz benne egy nagy adag támaszkodás, ami egy egészséges felnőtt kapcsolatba nem fér bele. Előbb vagy utóbb át kell esned ezen az 'egyedül is megállom a helyem a világban' dolgon. Inkább előbb, így csak az idődet vesztegeted. /meg a kedvesedét is, de ezt most hagyjuk/
2010. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A fő "probléma" az az, hogy ő az egyetlen, igaz és legjobb barátom, és mint olyan, nem akarom elveszíteni. Egy szakítás viszont mindenképpen maga után vonná, már csak azért is, mert nem bírnám végig nézni, hogy mással van. Legalábbis addig semmiképp, amíg nem vagyok szerelmes másba. Éppen ezért szeretném legalább azt, hogy kiszemelt legyen, mert tudom, hogy baromi könnyen tudok szerelmes lenni, és így lenne, ami elterelné a figyelmemet.


Hagyok még egy kis időt ennek, mert még van egy utolsó utáni próbálkozásom arra, hogy helyrehozzam ezt a kapcsolatot, aztán ha nem jön be, akkor tényleg lépek. Köszönöm a lelki fröccsöt, kedves válaszoló, neked a legjobbakat kívánom.

2010. okt. 27. 01:01
 13/21 anonim ***** válasza:
ferfikent azt mondom nem vagy igazi ferfi! Es honnan tudod, hogy a baratnod nem szerelmes beled? Mondjuk ezen nem is csodalkozom, de ha igazad is van szerinted hogy fog neki esni, hogy a baratnojenel kotsz ki? Szerinted nem fogja vagni, hogy mar a kapcsolatuk idejen is zet tervezted? Jart utat a jaratlanert otthagyni nem biztos, hogy jo dolog foleg ha valaki labilis. De kerdes szerinted a baratnoje is belemmene a dologba? Ha nem fog akkor meg visszakonyorgod magad a mostanihoz? Inkabb a mostani kapcsolatodat old meg mert igy egesz eletedben csak menekulni fogsz a gondjaid elol.
2010. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Es honnan tudod, hogy a baratnod nem szerelmes beled? - Ez egy elég hosszú sztori, de sok jel egyértelműen erre mutat. Például, hogy nem kíván.

szerinted hogy fog neki esni, hogy a baratnojenel kotsz ki? - Mivel nagy valószínűséggel nem szeret, és hagynék némi időt a szakítás és az ismerkedés között, nem hiszem, hogy bántaná.

Szerinted nem fogja vagni, hogy mar a kapcsolatuk idejen is zet tervezted? - Az előzőek miatt komplikálni sem fog.

De kerdes szerinted a baratnoje is belemmene a dologba? - Az megint egy másik kérdés, kétes dolog. Ha nem, nem. NEM konkrétan a másik lányért hagynám ott. Csak megkönnyítené a dolgot, ha lenne egyáltalán valaki, aki mint "alternatíva" felmerülhet.

Ha nem fog akkor meg visszakonyorgod magad a mostanihoz? - Természetesen, ha nem menne bele a dologba, akkor nem akarnám visszakönyörögni magam, tisztelem őt ennyire.


Igazából ez a másik csaj téma most sokadrangú, először azt kell eldöntenem, hogy akarok-e vele lenni a továbbiakban.

2010. okt. 27. 01:53
 15/21 anonim ***** válasza:
Korabban irtad, hogy nagyon jo baratod is tehat gondolom mindenben szamithatsz ra es viszont. A nok egy ido utan mar kevesbe aktivak sexualisan egy kapcsolatban ez persze nem mindig van igy de eleg altalanos. Ez meg nem jelenti a szeretet szerelem elveszteset sokszor akkor is elojonnek ezek a dolgok ha biztosra tudod magad mellett a parodat hiszen nem kell erte kuzdeni stb. Nem tudom miota vagtok egyutt es miota tart a halodas de minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek. Egyebkent vele beszelgettel ezekrol a dolgokrol? neki mi a velmenye?
2010. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Neki az a véleménye, hogy azért nem kívánja a szexet velem, mert nem elég vonzó a testem a számára. Nem vagyok elég izmos neki. Én dolgozom rajta, de ez nem egy-két nap alatt megy...
2010. okt. 27. 02:13
 17/21 anonim ***** válasza:
Mint férfi megértem ,hogy jó ha van valaki aki mindig meletted van és oda bújik de azért ez így nem teljesen tisztességes,:P
2010. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
uhhh... nem vonzó neki a tested? mivan? akkor minek van veled együtt? Miért nem csak barátok vagytok? Ha látod hogy kölcsönösen kihasználjátok egymást érzelmileg párkapcsolatnak álcázva a dolgot, egyikőtökben sincs meg a tisztelet a másik iránt (te itt beszéled ki és a barátnőjére szeretnél nyomulni, ő meg nem fogad el úgy ahogy vagy, szankciókat szab), akkor miért nem lépsz attól függetlenül, hogy összejön-e az új csaj, vagy nem?
2010. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Egyre jobban úgy érzem hogy beleszeretek a másik lányba, és kiszeretek a barátnőmből, szóval ha a hétvégén nem történik valami egetrengető változás, akkor jövő héten szakítok vele.


Már szinte minden gondolatom a másik csajszi körül forog. Csak akkor lenne a pofáraesés, ha nem jönne össze... :D Bár van B és C terv is. Mondjuk nekem ő kell. Most legalábbis így érzek.

2010. okt. 29. 02:27
 20/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, szerelmes vagyok... :)
2010. okt. 29. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!