Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy van-e barátja?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt írnátok, hogy kérdezzem meg, előrevetem, hogy a dolog nem ilyen egyszerű.

Van barátnőm, de már elég hosszú ideje haldoklik a dolog. Nem bírok szakítani, igazából ő az egyetlen támaszom. Viszont megtetszett egy másik lány, akiről ha sikerülne megtudnom, hogy egyedül van, az nagyban megkönnyítené a szakítást. Nem az lenne, hogy egyedül vagyok, és csak lézengek a nagyvilágban, hanem lenne legalább egy kiszemelt. Ha meg megtudnám, hogy van barátja, akkor meg küzdenék még kicsit a mostani kapcsolatomért, hátha.

Szóval, hogyan tudhatnám meg?

A lány a mostani barátnőm barátnője, érdemes esetleg azon a vonalon elindulni? Még mielőtt leoltanátok, hagynék pár hét átfutási időt, hogy ne legyen feszkó emiatt köztük. A barátnőm így sem szerelmes belém.


2010. okt. 26. 23:36
1 2 3
 1/21 Moszuke ***** válasza:

aha.. akkor mért vagytok még együtt?

patkány vagy már bocs

ha már a nő buta és nem szakít akkor te tennéd meg. legyél már ember...-.-"


hogy tudhatod meg.

közösségi portálokon?

szoktak feltölteni képeket erről-arról ilyen helyekre. meg van ahol ki is van írva a családi állapot

2010. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igazi genyó vagy. :D
2010. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy genyó. Nagyon általános dolog, amiről írsz. Az a baj, hogy ha barátnő nélkül nem érzed magad jól, akkor valami nem stimmel. Akkor nem (csak) barátnőt keresel, hanem olyasvalakit, aki támasz, aki helyreteszi az egódat, aki rendszert visz az életedbe. Ezeket először magadban kéne megtalálnod, erre nem lehet kapcsolatot építeni. Ha szerelmes lennél, más lenne a helyzet, de ha az lennél, akkor szakítanál a barátnőddel, akár van valakije a másik csajnak, akár nincs.
2010. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 DJ_Whiteman ***** válasza:
Pl. közösségi oldalak, hiszen ma már szinte mindenki fenn van valamilyenen:)
2010. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hasonló színvonalú válaszokat kapok :D


Nem olyan egyszerű a szakítás 4 év után, hidd el. Amikor minden rendben, úgy érzem, nem szeretem, amikor eltávolodunk, esetleg fontolóra vesszük a szakítást, akkor meg "beleszeretek". De a mi kapcsolatunk amúgy is bonyolultabb annál, hogy itt ki tudjam fejteni. Ki szeretnék belőle lépni, de "csak úgy" nem menne, sokkal könnyebb lenne, ha lenne hova menni. Ezért a kérdés.

Közösségi portálon nincs kitöltve a párkapcsolati rész. Pasis kép szintén nincs fent. Akkor gyaníthatóan egyedülálló a leányzó?

2010. okt. 27. 00:05
 6/21 anonim ***** válasza:
basszus és még a lányokra mondják h szívtelen ribancok... szakíts a csajjal ne csak önzőségből légy vele, mert h " ő a támaszod" ....
2010. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az első 00:04-es válaszoló rátapintott a lényegre. Sajnos középiskolában mindent erre a lányra tettem fel, így igazi barátaim nem nagyon vannak. Most egyetemen próbálkozom egy baráti kört kiépíteni, de ez távolról nem olyan egyszerű dolog, mint amilyennek tűnik.

Az meg, hogy szerelmes vagyok-e? Fogalmam sincs. De még az is jó kérdés, hogy kibe.


Hónapok óta őrlődök, hogy mi lenne a helyes döntés. Igazából még februárban megfogadtam, hogy ha november végéig nem leszek felhőtlenül boldog, akkor szakítok. Úgyhogy, ha más nem, a határidő eldönti.

2010. okt. 27. 00:14
 8/21 A kérdező kommentje:

00:10

Nem önzőségből vagyok vele, hanem azért, mert rosszabb nélküle, mint ha együtt lennénk. Képtelen vagyok meglépni, tudom, hogy gyenge vagyok.

2010. okt. 27. 00:15
 9/21 anonim válasza:
Ne csak akkor lépj ki a kapcsolatból, hogy ha van helyette másik/jobb... Elég féreg dolog... Ha nem jó vele, hagyd ott, majd lesz vmi. De csak azért vele lenni, mert nincs másik? :S
2010. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
igen gyenge vagy, mert ezzel őt is tönkre teszed, és a saját idődet is rabolod ha már nem olyan a szerelem mint volt... Tisztázd magadba, és előbb ezt zárd le, vagy folytasd, és utána keresd a másik csajt, nekem nagyon rosszul esne az egész dolog amit csinálsz ha a bnőd lennék (most mellékes h ő nem tudja), de ha rábukkansz a csajra ő sem fog komolyan venni, míg bnőd van!
2010. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!