Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz a hirtelen . ->?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a hirtelen . ->?

Figyelt kérdés
Srácok,pasik ti mit tennétek ha beszélgetnétek egy csajjal akit látásból ismertek és megcsókolna?Rosszul érintene ,vagy inkább pozitívan?Szerintetek jó lenne ha sűrűn előfordulna vagy a hátatok közepére se kívánjátok a szitut?
2010. okt. 26. 20:15
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
aki kick-boxol annak nem alapszabály, h utcán nem verekedhet?
2010. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
XD
2010. okt. 28. 18:41
 33/44 anonim ***** válasza:
Nem, hisz akkor nem lenne értelme önvédelmet tanulni.:) Csak tudattam a kérdezővel, hogy nem csak a szám nagy. Okoska.:) Kérdező te hány éves vagy amúgy? Nem aggódok, hisz te sejtem hogy nézhetsz ki.:)
2010. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
24
2010. okt. 28. 18:46
 35/44 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy hogy 24 éves létedre egy 12 éves szintjén tartasz, bár szerintem a 12 reálisabb kor lenne számodra!:)
2010. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
:D de az önvédelem azt jelenti, h ha megtámadnak, akk meg tudd védeni magad. de ha egy lány megcsókolja a pasid, akkor nem támadott meg. a többi értelme meg nem az, h mozogj?
2010. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

persze,tudom....

Én is eltudom képzelni,hogy nézhetsz ki...: szép,dögös csaj,kigyúrt,sportos testalkat,400as IQ,igazi bombázó.

Vagy csak így szeretnél kinézni?!:D

Valószínű nem,hisz akkor nem lennél felháborodva ennyire,hogy vannak ilyen nők is mint én,ilyen lotyók,aki kimeri írni kérdésbe,hogy mit reagálna egy pasi,ebben a szituban.Valószínű nem tetszenek a válaszok,mert 90 %-ban bejönne minden srácnak,és kedvesem a te párod is férfi és ha tetszik ha nem ,megnézi a nőket és igen erősen gyúrhatsz,mert lesz még pár ilyen nő:D

Sok sikert!

:D:D:D:D

2010. okt. 28. 18:58
 38/44 anonim ***** válasza:
sztem igaza van a kérdezőnek. egy párkapcsolat nem azt jelenti amúgysem, h csukott szemmel, behúzott farokkal kell élni ezek után.
2010. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező azért a 400as IQ sok, hisz Einsteinnek is csak 170 volt.:) De különben egész jól leírtál, kihagytad hogy 172 centi vagyok és 50 kiló, továbbá derékig érő szőke hajam van. De legalább elismerted hogy lotyó vagy, nekem sosem jutna eszembe ráhajtani egy foglalt férfira. Ha érdekel nem nézi meg a párom a nőket, meg mindig megállapítja hogy nálam jobbat úgysem talál.:) Tarthatsz egoistának de ezt ő mondja.:) Talán mert van benne némi igazság ;) Neked viszont még közöd nem volt pasihoz, pláne nem olyanhoz akivel kölcsönösen szerettétek volna egymást, mert akkor értenéd miért vannak kiakadva egyesek a kérdéseden!:)
2010. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Azért jön be az itteni "pasik" 90%ának, mert ők mind perverz kis kockák, akik még nem láttak élő nőt 10 méternél közelebbről.
2010. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!