Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz a hirtelen . ->?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a hirtelen . ->?

Figyelt kérdés
Srácok,pasik ti mit tennétek ha beszélgetnétek egy csajjal akit látásból ismertek és megcsókolna?Rosszul érintene ,vagy inkább pozitívan?Szerintetek jó lenne ha sűrűn előfordulna vagy a hátatok közepére se kívánjátok a szitut?
2010. okt. 26. 20:15
1 2 3 4 5
 21/44 Viki233 ***** válasza:
jó h vannak ilyen pasik is akik így gondolkodnak remélem az én párom is ilyen:)
2010. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Úgylám átlagban mindenkinek legbelül bejönne a dolog:)

Persze a pasik csajának egyértelmű nem,de ez természetes.

A következő alkalommal kezdeményeznétek ti,vagy csak egyszer elég?

2010. okt. 28. 13:17
 23/44 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám hogy a barátomat lekapta egy kis ribanc, pláne úgy hogy tudta hogy foglalt a srác megkeresném és agyon verném a büdös k*rvát!! De előtte a barátom is helyre tenné, az biztos.
2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
rajtam kipróbálhatod
2010. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

"Rajtam kipróbálhatod"

Nem olyan biztos az,hisz még nem láttál:D:D

2010. okt. 28. 17:27
 26/44 A kérdező kommentje:

a csajoknak meg olyan nagy a szája:így megtépném úgy meg tépném!!

Kiváncsi lennék abban a szituban tényleg mit tenne.Valószínű nem azt,főleg ha az a nő is olyan temperamentumos.:D

2010. okt. 28. 17:29
 27/44 anonim ***** válasza:

nah hát.. először furcsa lenne.. de utána örülnék neki :)

18/f

2010. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
na ugye:mondom én hogy jó dolog XD
2010. okt. 28. 18:06
 29/44 anonim ***** válasza:
Hát kérdező.. azért megnézném te mit csinálnál ha a pasid torkán ledugná egy csaj a nyelvét.. gondolom még sosem volt pasid, hisz akkor értenéd. Különben nem csak úgy írtam, tényleg agyon verném a csajt. Első körben a barátom, másodikban én. 5 éve kick-boxolok, nem hiszem hogy egy ilyen kis riherongy ellenfél lenne -.- Volt már rá példa, de akkor csak riszálta magát a csaj a barátom előtt, ezért még él, ha lesmárolta volna már nyomorék lenne. Különben meg elég visszataszító hogy felötlik benned a gondolat, mi szerint lesmárolnál valakit, aki foglalt. Ha a srác tényleg szereti a barátnőjét, úgyis ellöki azt a kis k*urvát magától, és leugatja a fejét.
2010. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

na jó igazad van:(

nem kell így felháborodni,nem kell a pasid ne aggódj!!:D

2010. okt. 28. 18:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!