Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz a hirtelen . ->?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a hirtelen . ->?

Figyelt kérdés
Srácok,pasik ti mit tennétek ha beszélgetnétek egy csajjal akit látásból ismertek és megcsókolna?Rosszul érintene ,vagy inkább pozitívan?Szerintetek jó lenne ha sűrűn előfordulna vagy a hátatok közepére se kívánjátok a szitut?
2010. okt. 26. 20:15
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Akinek vannak elvei,az nem üt meg egy nőt.

De én kérek elnézést,nehogy megkeressen az interpol és én is kapjak egy pofont:)

2010. okt. 26. 21:39
 12/44 A kérdező kommentje:
vagy csak büdös a szád és előtte nem tudnál bevenni rágót,így való,hogy kellemetlenül érint.Te szegény:(
2010. okt. 26. 21:43
 13/44 Berlin ***** válasza:

Látom itt többen is akit hirtelen megcsókolna egy nő agyba-főbe verné...

Ezzel együtt ha nem tudja a lány h van a srácnak abrátnője nem bűn, mint ahogy a sráctól is megkérdezném mit keres kettesben a csajjal ha van párja.

2010. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

az utóbbinak teljesen igaza van szerintem.

Jogos :)

2010. okt. 26. 22:04
 15/44 anonim ***** válasza:

"Akinek vannak elvei,az nem üt meg egy nőt. "


Nem is ütnék meg egy nőt, de egy ilyen kis ribit igen, nem érdekel, hogy genetikailag mi, manapság túl sokat megengednek ezek maguknak. Nevelő szándék bennem lenne. A világ jobb helyein ilyen után felakasztják a ribizlit, így én még enyhén járok el.


"A komment megírásának időpontja: tegnap 21:43"

Ezt meg nem kommentálom, mert elég gyerekes.


Amúgy nem fogok egy kis tinilánykával az elvekről vitázni, főleg egy ilyen kérdés után.

2010. okt. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Ha lenne barátnőm akkor kellemetlenül érezném magam, de azért akkor is valahol elismerés, hogy egy csaj engem akart lesmárolni :) Ja és nem vagyok tini, csupán értékelem az érdeklődést.


A véleményem mondjuk lehet hogy függene attól, hogy ki az aki megcsókol. Egy totál idegennel szemben nem lennének fenntartásaim, ha egy ismerős, akkor meg azon múlik, hogy ki ő.

2010. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Viki233 ***** válasza:
még akkor sem lenne gond ha lenne barátnőd?:O nekem nagyon rosszul esne ha a páromat más megcsókolná, tudom nem az ő hibája de akkor is fájna. a csajt meg jól megtépném(még akkor is ha nemtudta h vagyok a páromnak)
2010. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Gond lenne persze. Nem venném jó néven, fel lennék háborodva, és megmondanám a csajnak, hogy ez így nagyon nem okés. De akkor is ebben benne van az, hogy a csaj tőlem akar valamit, és ez egyfajta elismerés. De hidd el a felháborodás nagyobb lenne. Csak azt mondom, hogy azért egy picit akaratlanul is jól esik.
2010. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Viki233 ***** válasza:
ja így már értem. és ilyenkor nem hasonlítjátok össze a bnőtökkel h melyik csókol jobban , vagy nem vetődik fel a kérdés bennetek h jobb lenne a másik lányal? én ezért is paráznék, mert hiába ha elmondaná nekem a párom ha történne ilyen de akkor meg nekem lennének kétségeim h biztos szeret-e ha hagyta megtörténni.
2010. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem csókolgattak eddig sokan :) De az exem jól csókolt. És ha valaki jobban csókolt volna se nagyon érdekelne, mert a barátnőmet szerettem, és az ő csókjaira vágytam.


Kibeszélni meg szerintem hülyeség. Eleve nem szabad azt mondani egy csajnak, hogy más jobban csókol, még akkor sem, ha tényleg úgy van. Nem azért, mert hazudni kell, hanem azért, mert miért akarnám hogy kevesebbnek érezze magát, amikor ő nekem a minden?

2010. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!