Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen hogy valakit érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen hogy valakit érdekel a másik mégis néha elzarkozik ?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek már egy pasit aki külföldön dolgozik egyébként, ha haza jön rengeteg dolga van csinalgatja a házát stb tehát tényleg elfoglalt. Nem hazudik mert látom hogy halad vele szóval tényleg azzal van elfoglalva. Olyan 50 percnyire lakik tőlem és hiába régóta ismerjük egymást 1x találkoztunk csak.


Igazából érzem hogy érdeklem ő is érdekel engem viszont sokáig el voltam a kis vilagomban nem vettem komolyan másokkal beszélgettem , de ő is nyilván ezt csinálta.

Volt olyan hogy hazajott kérdezte nem e találkozunk de én nem szerettem volna ebbe belemenni annak ellenére hogy érdekelt, mert sokszor volt olyan hogy ritkán válaszolt az uzeneteimre, vagy eltűnt kis időre. Én nem is irkaltam neki nem foglalkoztam vele nem nagyon vettem a szívemre viszont emiatt komolytalannak éreztem őt.

Fura volt, azt hittem titkol valamit , hogy van barátnője vagy akármi de mára már rájöttem hogy biztos hogy nincs.

Egyszerűen csak ilyen érzéketlennek gondolom, vagy lehet hogy nagyon keménynek akarja előadni magát. Szerintem fixen vannak régi traumái, sérelmei viszont nem beszélt róla igazán soha. Volt egy pár fura exe és ennyi. Egyébként 31 éves én pedig 21 vagyok.

Ha kint van minden nap dolgozik és ezt is biztosra tudom hogy így van nem hazudik egyszerűen nem értem hogy valaki 31 evesen miert zárkózik el minden elől. Amikor hazajott legutóbb megbeszeltuk találkozunk de annyira nehezen jött össze az az egy tali is...

Na de eljott hozzám beszélgettünk és nagyon beszédes volt jól nézett ki teljesen jó volt minden, viszont ami még furcsa volt nekem az az volt hogy még csak meg sem ölelt. Egy puszit adott és ennyi volt, egyébként örülök hogy nem mászott rám vegulis ebből látni hogy nem csak azért jött le hozzám de mégis fura. Még egy csók sem volt..

Amikor hazáért egyből írt hogy jol nézek ki "rosszul is lett" nyilván nem szó szerint értette. Barátnőim azt mondják egyébként hogy talán azért nem csinált semmit mert lehet hogy leblokkolt.. ilyen van ?

Illetve amikor még nem ment haza azt mondta lehet hogy másnap is lejön mert mar nem lesz dolga stb de végül nem lett belőle semmi... én valami nagyon nagy sunyiságot érzek az egész mögött de nincs semmi bizonyíték arra hogy lenne bármi is.



márc. 4. 20:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Úgy erzem nem érdeklem eléggé de valamiért őt is furának érzem. Normális no vagyok nem vagyok csunya se. Szerintem nincs velem semmi probléma. De miért csinálja ezt?

Fixen nincs csaja, valami más lehet a baj de mi ?

márc. 4. 20:18
 2/14 A kérdező kommentje:
Én egyébként gondoltam hogy talikor nem fog rámmászni mert kicsit régimódi és beszéltünk erről írta is hogy nem tudja hogy fogja kibírni hogy ne csináljon semmit mert "nem illik" egyből ezzel kezdeni. Akkor gondolom csak más céljai vannak velem ha nem mászott rám... nem tudok mire gondolni komolyan
márc. 4. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön dolgozik, ki tudja még meddig. Miért akarna itthon kapcsolatot?
márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja és állítólag ha kész a ház végleg hazajon. Lehet hogy nem akar belekezdeni semmibe mert tudja hogy visszamegy és minden nap dolgozik aztán nem lesz ideje rám?

Ha normális lenne engem nem zavarna hogy nincs itthon mindig főleg hogy tudom hamarosan hazajon vegleg, de így félek hogy felesleges lenne.. annyira gáznak érzem magam hogy én ezeket a dolgokat elturom hogy pl van olyan nap mikor alig beszélünk valamit.

Szerintem ha valakit érdekel egy másik személy az keresi is meg kimutatja hogy szereti pl.

De ha nem érez semmit es nem erdeklem miert jött el hozzám úgy hogy 1 oranyira lakik és még ráadásul hozzám sem ért???

Ha rám mászott volna tudnám mondani hogy oké biztos azt akarta így eljott, de NEM nem csinált semmit és meg csak jeleket sem adott arra hogy bármit is szeretne.

Bocsi a sok szövegért de nekem ez már nagyon bonyolult😂

Nem tudok rajta elmenni

Szerintetek érdemes foglalkozni vele vagy hagyjam ?

márc. 4. 20:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Régen azért nem találkoztam vele mert az ilyen eltűnögetései miatt úgy éreztem hogy ebbe jobb ha nem megyek bele viszont ugyanúgy írkáltunk továbbra is, tehát nem tudtam teljesen kizárni. Így arra jutottam hogy tökmindegy igyis úgyis foglalkozok vele, találkozzunk legalább meglátom hogy milyen élőben és hátha lesz belőle valami.
márc. 4. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem akar téged. Hagyd békén.
márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátnak/ismerősnek tart téged akitől semmit se akar, vagy csak szexet szeretne. Azt meg megkapja más(ok)tól is aki(k) sokkal közelebb van(nak) hozzá külföldön.
márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pedig egyáltalán nem úgy beszél velem mint aki barátnaktart. Említi is néha hogy én jó lennék neki. Régen is felhozta hogy nekünk össze kéne jönni stb tehát voltak ilyenek.

Én csináltam olyat hogy nem írtam vissza neki direkt mert hagyni akartam de ő nem hagyott engem...

Amikor nem találkozzunk akkoris kizártam kb 1 napra, ő irkalt aztán elkezdett magyarazkodni miket csinált felsorolt mindent amikor megírtam neki hogy hagyjuk egymást tényleg kb magyarázkodott aztán normálisabb lett

márc. 4. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Akkor hidd azt, hogy téged akar, csak zárkózott. Bár a jelek nem ezt mutatják.
márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Akkor megtart téged talonban rosszabb időkre. De nincs kizárva nincs-e valakije ott. Vigyázz, aki eltűnik, nem érdeklődik csak aztán, hogy leléptél az tudja hogy nagyon könnyen ágyba vihetne hiszen beszélsz vele ugyanúgy.

De megvárja míg teljesen irányíthatóvá válsz és mindegy, hogy barátnője vagy szeretője van odakinn. Komolyan 21 évesen 31 éves rafkós róka érdekel? Jobb már nem akad sehogyse? Már rég le kellett volna tiltani a pics*ba! Nincs semmi önérzeted? Eléggé szomorú, hogy nincs.

márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!