Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen hogy valakit érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen hogy valakit érdekel a másik mégis néha elzarkozik ?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek már egy pasit aki külföldön dolgozik egyébként, ha haza jön rengeteg dolga van csinalgatja a házát stb tehát tényleg elfoglalt. Nem hazudik mert látom hogy halad vele szóval tényleg azzal van elfoglalva. Olyan 50 percnyire lakik tőlem és hiába régóta ismerjük egymást 1x találkoztunk csak.


Igazából érzem hogy érdeklem ő is érdekel engem viszont sokáig el voltam a kis vilagomban nem vettem komolyan másokkal beszélgettem , de ő is nyilván ezt csinálta.

Volt olyan hogy hazajott kérdezte nem e találkozunk de én nem szerettem volna ebbe belemenni annak ellenére hogy érdekelt, mert sokszor volt olyan hogy ritkán válaszolt az uzeneteimre, vagy eltűnt kis időre. Én nem is irkaltam neki nem foglalkoztam vele nem nagyon vettem a szívemre viszont emiatt komolytalannak éreztem őt.

Fura volt, azt hittem titkol valamit , hogy van barátnője vagy akármi de mára már rájöttem hogy biztos hogy nincs.

Egyszerűen csak ilyen érzéketlennek gondolom, vagy lehet hogy nagyon keménynek akarja előadni magát. Szerintem fixen vannak régi traumái, sérelmei viszont nem beszélt róla igazán soha. Volt egy pár fura exe és ennyi. Egyébként 31 éves én pedig 21 vagyok.

Ha kint van minden nap dolgozik és ezt is biztosra tudom hogy így van nem hazudik egyszerűen nem értem hogy valaki 31 evesen miert zárkózik el minden elől. Amikor hazajott legutóbb megbeszeltuk találkozunk de annyira nehezen jött össze az az egy tali is...

Na de eljott hozzám beszélgettünk és nagyon beszédes volt jól nézett ki teljesen jó volt minden, viszont ami még furcsa volt nekem az az volt hogy még csak meg sem ölelt. Egy puszit adott és ennyi volt, egyébként örülök hogy nem mászott rám vegulis ebből látni hogy nem csak azért jött le hozzám de mégis fura. Még egy csók sem volt..

Amikor hazáért egyből írt hogy jol nézek ki "rosszul is lett" nyilván nem szó szerint értette. Barátnőim azt mondják egyébként hogy talán azért nem csinált semmit mert lehet hogy leblokkolt.. ilyen van ?

Illetve amikor még nem ment haza azt mondta lehet hogy másnap is lejön mert mar nem lesz dolga stb de végül nem lett belőle semmi... én valami nagyon nagy sunyiságot érzek az egész mögött de nincs semmi bizonyíték arra hogy lenne bármi is.



márc. 4. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ennyire biztosra, hogy nincs senkije külföldön?
márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kulfoldon élòtől mégis mit vársz?
márc. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor nem találkozzunk akkoris kizártam kb 1 napra, ő irkalt aztán elkezdett magyarazkodni miket csinált felsorolt mindent amikor megírtam neki hogy hagyjuk egymást tényleg kb magyarázkodott aztán normálisabb lett"


Tartalékként tekint rád, a többi nő mellett talán egyszer sorra kerülsz. Kérdés vársz rá akár 10 évet vagy inkább elfelejted, hogy létezik.

márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek a viselkedésen nem tudsz kiigazodni az azért van, mert nem akar téged. Ha valaki igazán akar, annak egyértelműek a szándékai.
márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!