Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem! Szerintetek ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Szerintetek ez mit jelenthet? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel már közel 9 hónapja ismerjük egymást, barátkozunk, de csak interneten és telefonon szinte mindennap eddig a többezer km miatt. 2 napja az interneten szerelmet vallott nekem, aminek nagyon örültem, mivel én is hasonlóképpen kezdek érezni iránta, akkor is, ha még csak fényképet láttam róla, erre tegnap mikor írt, mondta, hogy visszaszívja, amit mondott, és ígérjem meg, ha összejövök vkivel mielőtt visszajönne Magyarországra, akkor elmondom neki, de ő nem fog ilyeneket írni sem addig, mert nem szerethetek vkit, akivel még nem is találkoztam élőben. Nem tudtam belőle kihúzni, hogy akkor 2 napja, miért írta, amit írt. Szerintetek akkor volt annak jelentősége számára, ha másnap visszaszívta? Vagy szerintetek miért írhatta ezt?Telefonban azt mondta ma reggel, hogy látszik, hogy nőből vagyok, de ezt se magyarázta meg csak letette.
2010. okt. 25. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom miért tette amit tett és mondott amit mondott. Talán kíváncsi volt, hogy te mit is érzel iránta azaz, hogy még csak levélben, telefonon tartjátok a kapcsolatot. Sikerült-e neki elcsavarnia a fejed és menthetetlenül bele szerettél. 30/N.
2010. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolta nagyon is ,csak megijedt a távolság miatt,és amint leírta hogy "látszik hogy nőböl vcagy",gondolom én sokat csalódott már a nőkben,lehet megcsalták őt,átverték,és nem szeretné hogy komolyan vedd amit mondott amíg találkoztok,nehogy elbízd magad és amikor visszajön akkor nehogy abbamaradjon ez a dolog kettőtök között :) szóval szerintem komolyan gondolta csak megijedt :)
2010. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Viki233 ***** válasza:
sztem ő sem tudja mit akar igazábol. lehet h még nem érett meg egy kapcsolatra igazán.
2010. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerintem arra várt,hogy azt mond/írd neki,hogy nem-nem. Vagy is: Szállj vele vitába amiért ezt írta Neked.Megakart győződni arról,hogy igazán szereted és harcolsz érte..Még ha ő ilyet is írt Neked. Te nem hagyod annyiban a dolgot,mert beleszerettél és nem számít neked a távolság vagy hogy még nem találkoztatok élőben..

Talán ez lehet az ok..=/

15/L =)

2010. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap ugyanúgy felhozta este, hogy még nem is találkoztunk, ne írjak neki olyat, hogy úgy megölelném, merthogy az összhang a fontos, és még nem tudom, hogy hogy néz ki élőben, csak fényképről. Miért olyan hihetetlen neki, hogy nem a külsőt néztem, mikor megkedveltem? Elbizonytalanított, mert kezdek félni, hogy ő igazából csak kihasználta, hogy legyen kivel beszélgetnie, és csak barátkozni akart, de akkor nem értem miért vallott szerelmet.:-((( Ezzel nem is lett volna gond az első 4 hónapban, de azért ennyi idő után....Egyik kommentelő, azért 35 évesen már csak megérett egy kapcsolatra.
2010. okt. 29. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!