Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet ez, mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác(boltban dolgozik)

És tudtjuk egymásról,hogy tetszünk egymásnak,és a főnöke is észrevette,és azon pedálozik,hogy mi összejöjjünk(csak még sztem nem merjük egymásnak bevallani,mert a srác is félénk+én is,de Msn-en már szoktunk beszélni(ami jó)Még várok egy picit,hátha megteszi az első lépést,vagy én lépek)

Na de nem erről szeretnék beszélni,hanem,hogy kb 1 hónapja lett 2 új munkatársuk(2 csaj)(de csak az egyik fiatal,a másik olyan 32-35 lehet(de annak van családja)és én nagyon féltékeny vagyok a másikra.(de amúgy tök ronda a csaj,mert szemüveges,vöröshajú,kapafogú).Pedig még nem is járunk a sráccal.És ez miért lehet,hogy ha meglátom a csajt a srác közelében,akkor elkap a méreg,és elkezdem becézni a csajt(mondjuk eddig tetvecskének,rotációnak neveztem el:D-édesanyám már észre vette,és mondta,hogy tán féltékeny vagyok,én meg letagadtam,hogy én miért lennék féltékeny,hát tök ronda a csaj)tudom,gyerekesnek tűnik,de nem tudom,hogy miért van ez.nagyon Féltékeny vagyok:(

Valami tippeket,segítséget kérnék ez ügy ben előre is köszi.


2010. okt. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert a fiú nem szimplán tetszik,hanem beleszerettél. Zavar,ha nem Te állsz a figyelme középpontjában,ha nem csak Veled kommunikál.Ezért...
2010. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen bunkó nő nekem nem kéne... csak mert csúnya az a másik csaj, lehet, hogy emberileg sokkal több, mint te.S ráadásul nem is tehet semmiről. Ásd el magad,szánalmas p.csa.
2010. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg tudlak érteni. :) Tényleg beleszerttél, szerintem is. Ha még mindig tetszetek egymásnak, akkor jöjjetek össze! :)
2010. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első és a harmadik válaszolónak köszönöm szépen a választ,lehet,hogy IGAZ,amit mondtatok,tényleg beleszerettem:)

A második válaszolónak pedig:


a.,én szépen kérdeztem,úgyhogy elvárom,hogy te is szépen válszolj!

b.,Ha nem tudsz normális választ adni,normális hangnemben,akkor inkább tartsd meg magadnak a véleményedet!

c.,nem vagyok bunkó,csak kétségbe vagyok esve.nem tudom te mit tennél,ha neked is tetszene valaki és nem mersz felé közeledni,mert félsz,hogy nehogy megbántsd valamivel,és látnád valakivel beszélgetni(mellesleg,aki írtó ronda,úgyhogy lehet,hogy én értettem félre,mert szerintem olyan rondaság nem kell neki,vagy ha igen,akkor ízlésficamban szenved:)).Mert nekem ne akard bemesélni,hogy nem enne a penész?

d.,szerintem pedig pont az a csaj a bunkó,mert nem tud köszönni senkinek sem.úgylátszik,nem tanították meg köszönni.

e.,és szerintem a kollegák között nem lehet semmilyen kapcsolat,a munkatársi viszonyon kívül,mert van 1-2 olyan ismerősöm,aki a vendéglátásban dolgozik,és ők mondták.

De lehet lepontozni,ha nem értetek velem egyet(márpedig biztos lesz ilyen is)

f.,engem arra tanítottak,hogy ha valamit el akarok érni az életben,és,hogy megálljak a saját lábamon,azért bizony HARCOLNI KELL!És én egy cseppet sem tartom bunkóságnak,hogy harcolok a szerelmemért!

amúgy meg tippeket,segítségeket kértem,nem pedig kioktatást.és a kettő közt van különbség.


Nade nem akarok senkivel veszekedni.

2010. okt. 25. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!