Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok gamer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok gamer pasival?

Figyelt kérdés

Mert én gamer vagyok és szivesen ismerkednék.

15F


2010. okt. 23. 22:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
nem tartom túl valószínűnek. ha már annyira "gamer" hogy így is jellemzi magát "gamer pasi" az már nekem sok.
2010. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Kamuuu ***** válasza:
Én törtben Wowoztam 1 hónapig és meguntam de mi az hogy sokat játszol de nem neten???:D net nélkül halál kb ha gépezek de én is eltok szakadni pl ha kihivnak vagy hasonlo:D
2010. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem amúgy ezt nem kell hangsúlyozni lányoknak és élőben ismerkedj nem hiszem hogy valakinek kifejezetten ezért tetszenél:D
2010. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Látom a stratégiákat nem szereted, pedig onnan kezdődik az értelmes PC játékos tevékenység. :)
2010. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én röhögtem rajtad... Én wow-oztam, és ott pont hogy a történet és a játékélmény a jó, a grafika egy rakás f.s. Nem tudom te milyen világban élsz, de gondolom egy elkényeztett kiskölyök lehetsz.

Amúgy a gamer pasikkal nem sok gond van.

21/L

2010. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én régen a Tomb Raider-t szerettem nagyon. De jó játék volt a Red Alert 2, a Stratego, NFS, GTA stb... Túl sok mindennel játszottam már, de nem bántam meg:)

Multiban szinte mindennel jó játszani.

2010. okt. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj gamer csajokkal. Eleve lesz sok közös téma. Plusz ismerkedj olyannal aki azokat a filmeket szereti mint te mert lesz mit csinálni. Én sokat játszom számítógépen és a párom is. Mi totál megértjük a másikat, teljesen egyformák vagyunk és nem kell a másiknak magyarázni, hogy miért ülünk ennyi meg annyi időt a gép előtt. Mellesleg neki programozó a végzettsége, tehát pláne mindig gép előtt ül, de engem nem zavar, én is ilyen vagyok.

De tényleg ne ezzel nyiss, hogy csá imádok gép előtt ülni és te? De titkolni is kár, mert úgyis kibukik.

24/L

2010. okt. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy nem ismerek egy gamer csajt sem. Azért irtam ide, hogy hátha itt vannak.
2010. okt. 24. 10:02
 29/31 anonim ***** válasza:

Én járnék, csak neki fontosabb a League of Legends. ^^

15/L

2010. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

get a real life n00b ^.^

mér nem próbálsz meg inkább a való életben alkotni valamit? zenélni, sportolni, túrázni, satöbbi. én is kockultam eleget régen, azt hittem mekkora királyság, de rájöttem, hogy éveket csesztem el az életemből ezzel. ma már van zenekarom, barátnőm, és eljárok mindenhova. sokkal jobb.

19f

2010. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!