Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok gamer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok gamer pasival?

Figyelt kérdés

Mert én gamer vagyok és szivesen ismerkednék.

15F


2010. okt. 23. 22:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22.54-es vagyok, hát ha normális vagy, akkor nem mind1, hogy mit csinálsz szabadidődben? Van aki olvas/zenét hallgat, te meg kockulst, ennyi. Am van olyan barátnőm aki szeret WOW-ozni, aki meg nem játszik ilyet, azt esetleg megtaníthatod, vagy hagyod, hogy csak simán elfogadja a tényt :D
2010. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Holdtündér ***** válasza:

Cod4?

Azzal én is játszom. :D

2010. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség a WoW? Te mivel játszol? Egyik játéknak sincs olyan története mint a WOW-nak.A WOW-ról könyvek is vannak.Először ismerd meg a játékot aztán szidd.
2010. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Tényleg ne akarj ezzel csajozni...

Bár már volt itt egy hozzád hasonló lány, aki imádott játszani. Talán majd írni folg ide.

Az nem baj, ha közös témátok a gép, sőt jó is, ha van...

De...Te is érzed, hogy van ebben egy kis baj és nem nagyon van ilyen lány, akinek ez a legfontosabb benned.

2010. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Még nem ismerek egy olyan lányt sem aki WoWozik :D.

Az összes CoD-t végigjátszottam ami kijött PC-re. De nem játszok semmit multiplayerben ha arra gondolsz.

2010. okt. 23. 23:08
 16/31 anonim ***** válasza:
Mikkel játszol? :D
2010. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

én is ismerek olyan lányt aki játszik. Barmilyen furcsa, nem csak a pasik lehetnek kockak.

Ismeros csaj nemreg kerte el tolem az nfs most wanted-et, mert h o szereti az autos jatekokat.

2010. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

De azért senki nem lesz belé szerelmes, mert gamer:S

Ahhoz jónak kell lenni, benne a TOP10 -ben:D

Na jó a hülyeséget most félretéve:

Ha jó fej vagy, tetszel a lánynak és szeret gépezni, na akkor boldog jövő áll előtted....

De soha ne add el egy crackért!

2010. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Hát jöhet minden kivéve a WoW. Én nem lennék hajlandó kidobni az ablakon minden hónapban egy csomó pénzt csak azért, hogy WoWozzak.

Nekem a játékélmény és a jó történet a fontos, nem a grafika.

Nagyon szeretem a Rockstar games játékait. GTA, Bully, Manhunt, Max Payne stb.

A CoD összes részét végigjátszottam ami kijött PC-re.

Fifa, Formula 1, NBA, NFS, Gird.

Asassins Creed, Mirrors Edge, Tom Clancys Sprinter Cell, Farrenheit stb.

Most ennyi jutott eszembe. De amit elkezdek és tetszik azt végig is játszom van amit többször is.

2010. okt. 23. 23:17
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha nőt szeretnél, akkor meg kell szoknod a multit is;)

Még a végén lenyomnak:)

2010. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!