Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek után megpróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban tettszik, és a tanáromtól megtudakoltam a nevét,de a tanárom megkérdezte ezt a lányt, hogy mit szólna hozzá ha lenne egy valaki az iskolából aki akarna vele járni.A tanárom csak jót akart nekem, de hát nem úgy sült el.A lány azt mondta,hogy nem akarna nagyon senkivel járni most. Szerintetek ezt azért mondta, mert a tanár kérdezte? És hogy ezután ha megpróbálom elhívni valahová levágja, hogy én vagyok az, ezek után szerintetek mégis megpróbáljam?
2010. okt. 22. 19:45
 1/8 Moszuke ***** válasza:
off: jó arc tanár:)
2010. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy darabig ne feszegesd inkább a témát!


De azért a tanár se semmi! xd

2010. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hét múlva kérdezd meg. igaz nem felejti el, amit a tanárral beszélt, de nem fog rád gyanakodni.
2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mindennap történik ilyen az emberrel, meg nem az a hülye lány és nem is az aki után olvadoznak a pasik. Úgyhogy szerintem tudná, hogy én vagyok az akiről a tanár beszélt. És arra valami válasz, hogy miért mondott nemet, az lehet azért mert tanárnak most ki mondaná el?
2010. okt. 22. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,lehet,hogy azt hitte,hogy a tanár valami nyomit akar rásózni.Én is nemet mondtam volna.Lehet,hoyg ha odamész,kellemesen meglepődik:D
2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azt hitte a tanár a fiát akarja neki:S velem volt már ilyen próbáld meg egy kis idő után
2010. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már annyiban hagyd, úgyse fog nyugton hagyni a gondolat. A lányok állítólag szeretik ha vki őszinte. Állj elé, és mond el neki, hogy te nem akartad, hogy a tanár beledumáljon, csak megismerkedni szeretnél vele. Ha tetszel neki nem fog nemet mondani.
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most komolyan ki mondott volna igent? mi köze ehhez a tanárnak könyörgöm? nemsemmi egy tanár lehet kérdezd csak meg finoman és szerintem kellemesen fogsz csalódni
2010. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!