Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért találkozik velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találkozik velem, ha nem akar semmit tőlem?

Figyelt kérdés

Én F/27. A szitu a következő:


Együtt voltam egy lánnyal (20) nyáron egy hónapig. Ő kirakott akkor, mert közbe jött egy nagyon durva dolog az életébe és egyenesbe kellett jönnie, nem tud rám koncentrálni. Nem volt könnyű, mert nagyon kedveltem a lányt, de megértettem.


Most kb. 2-3 hete felhívtam, hogy hogy van. Mondta örült a telefonomnak, másnap találkoztunk is, beszélgettünk legalább 1 órát, majd a búcsúzáskor, megemlítette, örült a találkozásnak, és reméli lesz még ilyen, csak nehéz időt szakítania.


Nos én azóta bőszen ostromlom: kb. 3 naponta hívom, hosszasan beszélgetünk telefonon, találkát viszont nehéz összehozni, mivel suliba jár és 4 munkahelyen áll helyt.


Egy ilyen telefonbeszélgetés végén megkérdeztem, nem baj-e hogy hívogatom, találkozni akarok vele. A válasza ekkor az volt, hogy nem baj, ha nem értem félre...mert most jó neki egyedül lenni, miután helyre jöttek a dolgai (gondolom nem akar máshoz alkalmazkodni még(?) ) Na, itt kicsit elszontyolodtam, de megkérdeztem, lehet-e találkozás. Benne volt. Most szombaton találkozunk majd.


Kérdésem tehát, miért megy bele a találkába, ha tisztába van az én szándékaimmal, ő viszont kijelentette, jó az egyedüllét számára most?


Barátnak jó vagyok? Esetleg tartaléknak megtart? Miért? Mit gondoljak? Hagyjam, keressek mást?


Köszi, hogy elolvastáok, és köszönöm a válaszokat is előre!


2010. okt. 21. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad, és ha mégsem szeret beléd, nehogy kitaláld, hogy hitegetett...
2010. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem részéről tényleg csak barátságról szól a dolog.ne erőltesd és szerintem lépj túl rajta.
2010. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De nem hiszem, hogy én akkor jófej lennék, hogy csak azért szánna rám időt abból a kevésből, hogy velem lehessen, mert jó arc vagyok. Ezért reménykedem, de majd konkrétan megbeszélem vele.

2010. okt. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!