Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés. Hol? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés. Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Teljesen normális, értelmes. Nem az a "hűdebombanő" nő, hanem csak szolid, kedves. Nem dohányzom. Alkohol is csak mértékkel, ritkán. Bulizni nem nagyon járok, mert nagyon sok az ilyen "menőmacsó" típus, azokra meg nem vagyok kíváncsi. Helyette sokkal szívesebben megyek sétálni, vagy csak hülyülni a barátokkal, ilyesmi.


A gondom a következő: már nagyon nehezen viselem egyedül...nagyon szeretnék már egy rendes kedves pasit...csak nem tudom, h hol találhatnék.

Tudtok segíteni?


Én már mentem oda pasihoz az utcán...najó, mondjuk az nem miattam volt.

De a pasik meg nem mernek odajönni.


Mit tehetnétek? Nagyon rossz már egyedül...és úgy szeretnék valakit kényeztetni, valakit szeretni...és azt, h engem is szeressenek.

Köszönöm a normális válaszokat!


2010. okt. 21. 20:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20:56os ismét!


Igen. Bp mellett lakom.

Jó, h téged legalább az nem zavar, ha másokat így látsz.

Viszont a gondolatok...hát igen...azok valóban szörnyű érzést tudnak kiváltani (legalábbis belőlem nagyon).


Nade azért nem kéne minden lányt leszólni!!

Hiszen, mint látod, azért itt vagyok én is. :)

És persze azért szerintem van még rajtam kívül egy pár.


Csak az a legnagyobb gond szerintem, h nehezen veszik észre a pasik az ilyen kedvesebb, szolídabb, egyszerűbb lányokat, ugyanis ők nem annyira feltűnőek, mint a magamutogató, felvágós pi**ák.

De ha nekik meg az kell...

2010. okt. 22. 18:04
 22/31 anonim ***** válasza:

Jó, akkor itt szeretném megjegyezni, hogy én észreveszem a rendesebb lányokat. Csak egyszerűen tehetetlennek érzem magam. ÁLtalában mindegyik foglalt, vagy aki nem, az nem sok jelzést ad, hogy esetleg szeretne barátkozni. Vagy csak én nem értem. A magamutogatós pi..ákat meg lesz..om.

Szal sztem a lányok az olyan fiúkat veszik észre, akik menőznek meg azzal dicsekszenek, hogy kit vertek le meg hogy bevoltak rúgva hétvégén meg kivel izéltek. Igen, talán van egy-két rendes lány, kezdem azt hinni, hogy te is olyan vagy, de mintha azoknak a többsége is a "menőmacsókat" szeretné.

20:56 voltam :)

2010. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Jóó, akkor itt szeretnélek megcáfolni!!


Kicsit önzőnek tűnhet, vagy nem is tudom, de megint csak mgamat tudom felhozni példaként! :)

Szóval! Nekem pont, h nem az a menőcsávó kell!!!

És most mondhatod, meg bárki más is, h persze persze...de ez tényleg így van akkor is!

Sokkal jobban vágyom egy kedvesebb srácra, mint egy ilyen "gyere cicám" típusú "év vagyok ki vagyok" típusúsúra.


Persze, az már téma, h legyen ffias, legyen kemény, ha kell (ne értd félre:)), ne legyen ilyen kis nyuszi. De ez nálam nem a macsós típust jelenti.


Amúgy tudom, h ezt onnan gondolod, hogy a hírsztelések, meg ilyesmik azt mondják, meg igazolják, h a nőknek a rosszfiúk kellenek...ami tényleg így igaz is, a nők többségére. Aztán ha sikerül elkapniuk, elcsábítaniuk egy-egy ilyen rosszfiút, akkor meg akarják őket változtatni..szóval ebben nem értem a logikát...de mégegyszer mondom én nem a kihívást keresem a ffiban, hanem egy szerethető testi-lelki társat!

2010. okt. 22. 18:40
 24/31 A kérdező kommentje:
Ez amúgy a 20:56os neked ment, de gondolom úgyis tudod. :)
2010. okt. 22. 18:41
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát jó. Akkor te ilyen különleges lány vagy. Örülök.
2010. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
ja 2056-os voltam. :D
2010. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszi! :D Jó ezt hallani, de nem vagyok szerintem különleges...és nem is ismersz.

De azért köszi a válaszokat.

Üdv.

2010. okt. 22. 19:26
 28/31 anonim válasza:

Üdv,


ahogy olvastam, meglehetősen régen írtad a kérdést, de azért remélem nem baj ha válaszolok.


Én 20 éves srác vagyok, egyetemista Budapesten. Mivel mérnöknek tanulok, az egyetemen nincs túl sok lány. Bulizni kb. havonta járunk lakótársakkal, de ott képtelenség normális lánnyal megismerkedni. Az arra jó hogy megiszunk pár sört és dumálunk a haverokkal; vagy max olyan lányokkal ismerkedek meg, akik nem igazán RENDES LÁNYOK... Mert aki az, az buliban, részegen nem akar ismerkedni, és ez tök érthető.


Olyan hobbikra, ahol sok ember van, köztük sok rendes lány is, egyetem mellett nincs időm. Ha elmegyek dolgozni egyetem mellett, vagy nyáron, az is valami mérnöki munka lesz, ahol megint nem lesznek lányok.


Én szívesen váltanék Veled e-mail-t.

2011. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy alakult az életed, sikerült-e már párt találnod de én pont most keresek egy hozzám illő lányt!

Én egyébként 23 vagyok!

Ha gondolod írj nekem itt választ és szívesen megismernélek!

2011. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Csak most találtam meg megint a kérdést, mert eddig feledésbe merült, de írhatnék én is privit neked kedves kérdező?

A 20:56-os lennék

2011. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!