Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés. Hol? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés. Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Teljesen normális, értelmes. Nem az a "hűdebombanő" nő, hanem csak szolid, kedves. Nem dohányzom. Alkohol is csak mértékkel, ritkán. Bulizni nem nagyon járok, mert nagyon sok az ilyen "menőmacsó" típus, azokra meg nem vagyok kíváncsi. Helyette sokkal szívesebben megyek sétálni, vagy csak hülyülni a barátokkal, ilyesmi.


A gondom a következő: már nagyon nehezen viselem egyedül...nagyon szeretnék már egy rendes kedves pasit...csak nem tudom, h hol találhatnék.

Tudtok segíteni?


Én már mentem oda pasihoz az utcán...najó, mondjuk az nem miattam volt.

De a pasik meg nem mernek odajönni.


Mit tehetnétek? Nagyon rossz már egyedül...és úgy szeretnék valakit kényeztetni, valakit szeretni...és azt, h engem is szeressenek.

Köszönöm a normális válaszokat!


2010. okt. 21. 20:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

20:51!


Nagyon hasznos a válaszod, köszi...

2010. okt. 21. 20:55
 12/31 anonim ***** válasza:

Szia


Én is kicsit hasonló cipőben járok. Bár én már megszoktam egyedül, csak valahol még mindig vágyom társra. Attól is félek még, hogyha találok valakit, akkor mégis hogy tudnánk együtt járni, amikor mostanában annyi dolgom van, mint egy melózónak, csak én még pénzt sem kapok. (egyetem <3). Én sem járok bulizni meg ilyen helyekre, inkább ha már van vmennyi szabadidőm, akkor sportolok.


A lányokkal meg az a baj, hogy nem igazán található normális belőlük. Aki tetszene, az mind foglalt, de szerintem be sem jönnék neki vagy nemtom. Meg van a másik tipus, aki mindenre kapható, de olyan meg nem kell. Csak mindig, amikor elhatározom, hogy feladom és nem fog érdekelni, akkor eszembe jut, hogy mégis mennyire jó lenne.


Am nekem az a tapasztalatom, hogyha nagyon sok dolgom van, akkor egész jól viselem egyedül, mert nem érek rá azon gondolkodni, hogy mért vagyok egyedül stb.


Értem, hogy rossz egyedül, de inkább ne próbálkozz utcán felszedni pasikat, mert sztem eléggé összetőrhetik a szivedet. Ezt a következtetést abból vontam le, hogy hallottam már egyéb férfitársaim szövegeit, történeteket stb. Szal figyelj oda, mert könnyen nagy csalódás érhet.

2010. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

20:33as!


Nekem is lehet ám írni privit! :)

Ha gondolod, h tudsz segteni, akkor írsz egyet? Válaszolok. :D

2010. okt. 21. 20:56
 14/31 A kérdező kommentje:
Most muszáj mennem, de hnap jövök.
2010. okt. 21. 20:57
 15/31 anonim ***** válasza:

Hááát, igen nehezebb ismerkedni, mint gondoltam volna kiskoromban. Sok lány + srác küzd ilyen nehézségekkel, köztük én is, de úgy látom, hogy ezen az ideiglenesen társkeresővé avanzsálódott oldalon már akadt is pár udvarlód. Drukkolok Nektek!

Amúgy szokták mondani a könyvtárat, a fiatalokat célzó tárlatokat, sportrendezvényeket..stb ilyesmik. Üdv.: 21/F

2010. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

én meg veszprém alatt lakok a balatonparton, bár nem az ország másik fele de azért nem túl kicsi távolság:D


20:46-os voltam

2010. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ugyan nem BP környékén lakok, de szívesen megismernélek.

Ha esetleg van MSNed akkor azon beszélhetnénk, ha gondolod:)

2010. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

20:56os!


Köszi a választ, azt hiszem nagyjából egyet is értek veled.


Nálam is úgy van, hogyha sok dolgom van (ugyan én még csak középsulis vagyok), akkor kevesebbet rágódom ezen...de akkor is vannak percek, vagy akár csak másodpercek, amikor elmerülök a gondolatimban, és akkor elkap ez a szörnyá érzés...és az borzasztó.


Az a legrosszabb, amikor ráadásul látok egy párt az utcán, buszon, akárhol, és végig kell néznem, ahogyan ölelkeznek, csókolóznak, meg stb...ezzel nem rájuk haragszok, csak ilyenkor még rosszabb elviselni az egyedüllétet.

2010. okt. 22. 17:17
 19/31 A kérdező kommentje:

21:24es!


Köszi, rendes vagy.

Mostanában igyekszem többfelé eljárkálni, közös programokat szervezni a barátokkal. Hátha lesz valami csoda.

Lehet, h lenne az itt válaszolók között olyan, akivel összeillenénk, viszont sajnos nekem eddig csak negatív tapasztalatom van a netes társkeresét illetően.

2010. okt. 22. 17:20
 20/31 anonim ***** válasza:

20:56-os vok. Te is BP mellett laksz :)?

Engem am mások boldogsága nem zavar. Én is láttam egy csomót párt ma. Viszont nekem az a nagyon rossz, amit először írtál, amikor elmerülök a gondolataimban. Olyankor érzem leginkább a hiányát. Meg sokszor jó lenne beszélgetni valakivel...

Bár ahogy elnézem azért a mai lányokat, talán jobb is hogy egyedül vagyok. :(

(Ezaz, sajnáltassuk magunkat gyik.hu-n :D)

2010. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!