Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés. Hol? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés. Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Teljesen normális, értelmes. Nem az a "hűdebombanő" nő, hanem csak szolid, kedves. Nem dohányzom. Alkohol is csak mértékkel, ritkán. Bulizni nem nagyon járok, mert nagyon sok az ilyen "menőmacsó" típus, azokra meg nem vagyok kíváncsi. Helyette sokkal szívesebben megyek sétálni, vagy csak hülyülni a barátokkal, ilyesmi.


A gondom a következő: már nagyon nehezen viselem egyedül...nagyon szeretnék már egy rendes kedves pasit...csak nem tudom, h hol találhatnék.

Tudtok segíteni?


Én már mentem oda pasihoz az utcán...najó, mondjuk az nem miattam volt.

De a pasik meg nem mernek odajönni.


Mit tehetnétek? Nagyon rossz már egyedül...és úgy szeretnék valakit kényeztetni, valakit szeretni...és azt, h engem is szeressenek.

Köszönöm a normális válaszokat!


2010. okt. 21. 20:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak már 28 vagyok. Volt már kapcsolatom, de mind szar volt. Hol vannak a normális férfiak....???
2010. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
attól függ hol laksz:D igazából nem veled van a gond akkor ezekszerint, talán jobb lenne ha ismerkedni próbálnál barátnöiden keresztül.... ha találsz ott valami normális csávót akkor ugyis elkéri az msn-ed vagy vmi... ez igy nem rossz dolog... szóval igazából igy lehetne tenni valamit... vagy ha éppen igy szemezgetsz egy csávóval akkor ne legyél zavarba és valószinüleg odafog menni hozzád... ilyen apró jelet kell leadni és kész is...
2010. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
utsó vagyok.. nekem amugy ugyanez a gondom csak pasi vok xd
2010. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Barát/barátnő barátja... és annak a barátja. Ismerkedj meg velük! Nálam így volt a legjobb! =)

Egyébként meg hidd el, nem feltétlen jó kell neked... nem bírjátok :) Tapasztalat...

21/F

2010. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is srác vagyok, és egy normális csajt keresek. De hidd el, azt sem könnyű találni! Ha akarsz beszélgetni, akkor írj egy privátot msn címeddel, válaszolok!

23/F

2010. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

hasonló beállítottságú vagyok én is, és ugyanilyen lányra vágyok/vágynék, de mivel sajnos a hozzád hasonlókból egyre kevesebb van így muszáj nekem is lejjebb adnom az (amúgy nemhinném h nagy) igényeimből. azt meg se merem kérdezni h honnan vagy mert tuti h vhol az ország másik végéből, ezért csak azt tudom mondani h fel a fejjel, vannak még ilyen típusú pasik is:)


18/f

2010. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én is sejtem, h nem velem van a gond. Legalábbis nem olyan szempontból, h bennem lenne valami nagy hiba. Inkább az, h nem akar nekem összejönni ez a dolog.


Szemezzek a pasikkal?

Hát ez nagyon nehéz dolog. Alapból nincsen sok önbizalmam. Bár talán már ezt is meg merném tenni.

A múltkor írták a pasik, h sokat kell mosolyogni, és akkor majd észreveszik az egyszerűbb lányokat is.

Nah, én másnap elindultam suliba...olyan mosollyal, h tényleg azt sugároztam, h boldog vagyok. Erre ilyen furcsán néző tekintetekkel találkoztam...na mondom.


Bár van, h néznek rám a pasik, csak nem tudom eldönteni, h mikor néz "úgy", és mikor csak úgy simán.

Tehát eléggé tehetetlennek érzem magam.


Ismerkedjek barátok által. Igen, ez valóban jó ötlet, de jelen esetben ez sem túl jó opció. De azért majd körülnézek. :)

2010. okt. 21. 20:49
 8/31 anonim ***** válasza:
NE sírjál, a 20.40-es Kanos Karcsinál már nyerő vagy!
2010. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

20:46!


Megkérdezheted, de szerintem úgyis a világ másik felén vagyunk. Naa de ne legyünk már ilyen pesszimisták. Nem lehet. :)

Amúgy Bp. mellett lakom.


És. Nekem sem nagyon az igényeim. Szerintem neked sem!

Csak egyre kevesebb az ilyen beállítottságú srác, és lány...és azok sem tudják megtalálni egymást. Ez a gond.

2010. okt. 21. 20:52
 10/31 anonim ***** válasza:
20:33-as vok mégegyszer:D irj egy üzit megpróbálhatok segíteni... nem reméyntelen számtalan módszer van amit kicsit hosszu leirni:)
2010. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!