Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti szeretitek a domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek a domináns csajokat?

Figyelt kérdés
Nem csak a szexre gondolok, hanem aki úgy az életben is a kezében tartja a dolgokat, tanult, jó állása van, autója stb..
2010. okt. 20. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
persze :)
2010. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak akkor veszélyes, ha a dominancia hülyeséggel párosul. De ha ész érvekkel meg lehet győzni, akkor jöhet... :)


25F

2010. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 X. Maté ***** válasza:
jó hát. Egy értelmes nő, aki nem iszik, mert reggel megy dolgozni és van kocsija is... legjobb így nyugodtan bármikor felhívhatom a buliból, h már megint benyomtam és értem kéne jönni :)
2010. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

21F

2010. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a szexben.
2010. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 búzaszem válasza:
Én nem szeretem a domináns csajokat, mivel a dominancia egy férfias dolog. Jómagam is domináns férfi vagyok és olyan nőket szeretek csak, akik kellően alázatosak, tisztelnek és elismernek. Nem vagyunk egyformák, de magam részéről így gondolom.
2011. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!