Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti szeretitek a kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek a kezdeményezős csajokat? : DD

Figyelt kérdés
Vagy inkább ti szerettek kezdeményezni?? Általában visszautasítjátok egy csaj közeledését vagy nem?:D És ha a csaj randira hív, azt hogyan reagáljátok le?:D
2010. máj. 9. 21:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
nekem mindig beprobálkoznak a csajok és élvezem:D hát ha nemtetszik nyilván lekoccolom de ha bejön akk szokott is lenni vmi sokszor:D
2010. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Még szép,hogy szeretjük őket
2010. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

hogy a fenébe nem szeretnénk csak végre kezdeményezzetek márD: amugy semmi rossz nincs abban ha a csaj finoman tudtára adja a srácnak h bejön neki...

kérem nagyszülök dédszülök ne reagálják le a válaszomat XD

2010. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
A szeme közé köpnék!
2010. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

Ha úgy finoman nyomul az nem gáz! :D Azt szerintem mindenki lájkolja! :D


De ha már randira hív, az azért cink! :D

2010. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

kettes számu 21:37 én meg rád!!!

mivel h az eggyes számu én volnék:$

2010. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
nem
2010. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
háát jo tulképpen csak azért kérdeztem, mert van egy srác aki tetszik és néha ugy rémjön h lesmárolnám, csak félek attol, hogy reagálna rá...xD ékezetek néhol lemaradtak, mivel megszoktam h msnen is igy irok szal ne köss belém:D
2010. máj. 9. 21:44
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, tök jó, ha egy csaj odajön, tlem akár a buszon is jöhetne, nem gáz. Viszont nemrég belefutottam egy különösen nyomulósba, és tul. képp az volt a probléma h magam sem tudtam, hogy most szeretem-e vagy sem. Ciki, mi? Szal nem kell túlzásba vinni és nem lesz gáz!
2010. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
elz vok és azért megjegyezném, h lehet, h nem lesmárolni kéne azonnal :D
2010. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!