Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ti szeretitek a balhés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti szeretitek a balhés, kötözködős, verekedős csajokat, ha nem veletek ilyen? És a cigizős, piálós csajokat?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok, indokoljátok légyszi:)
2011. ápr. 27. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem, de mások biztos.
2011. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2011. ápr. 27. 20:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Hú hát ha csak piálna, akkor oké, de a másik 4 nem jön be nálam.
2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
fúj nem
2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
na jó a piálós még még , de az csak akkor ha nem iszik olyan sokat , és vadmacska lesz tőle szex közben :P
2011. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem. Mert ezek nem nőies tulajdonságok. Legyen egy nő nőiesen lágy, finom, érett( ezt a személyiségre értem). Nem azt mondom h angyal legyen, lehet ördög is, de nőiesen, ami azt jelenti, hogy ha hányásig is issza magát az is csak néha fordul elő, soha ne verekedjen és soha ne cigizzen. Ettől még kiabálhat azzal akinek baja van, de ne puruttyán. Soha ne legyen egy csaj primitív. Az a pasik jórészének nem jön be!
2011. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
őket hívják falusi parasztoknak :D
2011. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ:D

Sokat segítettetek:)

2011. ápr. 27. 22:00
 9/15 holdas12 válasza:
nem!!!!
2011. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem igen, de csak akkor ha velem tényleg nem ilyen, és a részegség nem azt jelenti nála, hogy mászik rá mindenkire, neadjisten megcsal és hasonlók.

Amúgy ezt leszámítva engem egyik ilyen tulajdonság sem zavar, bár én nem dohányzom, viszont iszom minden hétvégén + tőlem sem áll annyira távol a balhézás...

2011. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!