Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
én 19 éves lány vagyok, ő 22. Kb 2 hónapja ismerem, msnen keresztül ismertük meg egymást, és sokszor találkoztunk, meg is csókolt, de nem mondta, hogy járni akar velem, nem az az elhamarkodós típus. Pár hete épp hisztis hangulatomban voltam, és mivel lemondta a randit mert nem ért rá teljesen kiakadtam, mert ez nem az első ilyen eset volt, de túlreagáltam. 1 hétig nem beszéltünk meg semmi, de újra elkezdtük keresni egymást. Most a héten megint találkozunk, és jövőhétre elhívott, hogy menjünk együtt bulizni. Én mondtam hogy nem tudok, mert nem tudok bent aludni most barátnőmnél mert nincs pécsen, amúgy buli után haza nem tudnék busz miatt hazamenni. Ő meg felajánlotta, hogy aludjak nála, kapok külön szobát is, csak alvás lesz,gondoljam át, és örülne ha mennék. Én mennék is szívesen, csak nem tudom mire számítsak. A volt barátommal is így jöttem össze, hogy "külön szoba, alvás". Bár a mostani srác nem tűnik lerohanósnak, de őszintén, fiúkat kérdezem, ha ti felajánlanátok egy lánynak, aki tetszik, hogy aludjon nálatok, akkor nem csak azért tennétek, hogy menjen veletek bulizni, hanem nyilván mást is akarnátok, nem?
2010. okt. 20. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
egyedül él..
2010. okt. 20. 11:53
 12/13 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt, engem is hívott bulizni, és mondta h aludjak ott mert van köztünk elég nagy távolság, és mondta h van külön szoba, én ott is aludtam, de nem külön szobába, viszont nem történt semmi, mert korainak tartottam és ő ezt megértette.
2010. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
elég régen írtam ki ezt a kérdést..de a történet folytatódik:) azóta nagyon jó barátok lettünk, mentünk is együtt bulizni, és nála is aludtam, de nem történt semmi. Megcsókolt többször is, de célozgat rá néha h csak barátkozik. Szerintetek ez lehetséges? hogy ott alszik nála egy szép lány, és ő beéri barátsággal? azóta megint elhívott bulizni. nem tudom már mit higyjek?!
2011. márc. 3. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!