Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Részletek lennt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Részletek lennt

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel másfél éve ismerjük egymást, egy társasággal járunk bulizni hétvégénként, most lett vége egy egy éves kapcsolatának másfél hete. Egy hete voltunk egy házibuliban és bevallotta h tetszem neki, meg hát ő is nekem nagyon. Azt mondta, hogy szeretné, ha megbíznék benne, mert nemcsak lefektetni akar... ezeket ittas állapotban mondta :) .A buli utáni héten elhívott találkozni, de nem randi lett végül belőle, én mentem a bnőmmel, ő meg haverokkal és így elvoltunk, a lényeg, hogy mindig társaságban találkozunk és amikor má ivott, akkor megpuszilja az arcomat, meg satöbbi, de nem fogdos, nem próbál megcsókolni... két napja találkoztunk utoljára, amikor is elmentünk bulizni együtt, azóta nem keresett :( elég sok gondja van mostanában, egy közeli családtagja halálos beteg, és eléggé ki van emiatt (ezt nemrég mesélte el), plusz még ugye valószínüleg nem lépett túl az előző bnőjén, bár ő szakított vele, azért mert már nem szerette... szerintetek mit csináljak? semmit, hagyjam annyiban a dolgot? a baj az, hogy nagyon tetszik nekem, és nem tudom mit akar tőle, lehet h semmit? :(
2011. máj. 30. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Párnak akar

2. szexre kellesz

2011. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyszer elkapni józanul..XD
2011. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár szerette akár nem, egy év az egy év... Légy egy kicsit türelmes szerintem, adj pár hetet neki, hogy letisztuljanak benne bizonyos dolgok. Persze adhatsz neki pozitív visszajelzéseket ha csapja a szelet, de kezdeményezzen ő. Nem biztos hogy el kéne ezt (ilyen körülmények között) kapkodni. De ez csak az én véleményem:) Sok szerencsét.
2011. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!