Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehéz egy arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy arab feleséget találni?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz egy arab feleséget találni?

És hol lehetne ismerkedni?

Magyar nök miért nem szépek?


2023. okt. 30. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom vannak társkeresők kifejezetten iszlámoknak.


A nehézség, hogy nem látod az illető arcát. Viszont nem lesz könnyű dolgod az eltérő vallás miatt.

2023. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy te mennyire vagy arab.
2023. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Arab nő hivatalosan nem házasodhat a vallásán kívül.

Persze ez ma már nincs kőbe vésve, de nehezíti a dolgokat.

2023. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A családjával lesz nehéz dolgod, komám! Én giroszosnál tolnám, hátha van Abdulnak vagy Mahmudnak egy csinos 110 kilós kishúga!


A szőnyegekkel vigyázz, nem mindegyik indul azonnal!

2023. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Kevés vagy hozzájuk.
2023. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felig arab vagyok csak szüleim ide költöztek Magyarországra

És muszlim valasom és beszélek arabul

2023. okt. 31. 09:52
 7/11 A kérdező kommentje:

4 Arab nök nem elhiszotak inkább a magyarok de nagyon arab nök sokal szepek mint a magyar nök

Magyarok nagyon undorito irigy beképzelt és még csúnyák is így magyaral nem szeretnék hâzasodni

2023. okt. 31. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha már a homoki nigger is ezt látja.....na, most hol vannak a feminácik? Adásszünet van?
2023. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Őszi szünet van, ezért szerintem az anyukák többsége nem ér rá. (De nem gondolom, hogy femnácik lennének).


A kérdés meg szerintem kamu, vagy provokáció, mert minek kell beleírni azt, hogy nem szépek a magyar nők. Lehetett volna azt is írni, hogy félig meddig arab vagyok (nem hiszem, hogy bárki így definiálná magát, országot írna, ahonnan származik), szerintetek hogy találhatnék arab feleséget magamnak (szintén miért itt kérdezné, a muszlimok elég összetartóak szinten biztos van a régi országukban még rokon, aki segít feleséget találni.)

2023. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na az okos....a kilences meg is oldotta. Basszus ez az oldal.
2023. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!