Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hithű arab férfi engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hithű arab férfi engedi, hogy a felesége dolgozzon?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha a felesége dolgozhat, akkor a megkeresett pénz teljes összegét magára költheti. Beleadhat ugyan valamennyit a családi költségekbe, de ez csak a saját jóindulatát tükrözi, alapvetően nem kell ezt tennie.
2016. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cukilányka 0.0 ***** válasza:
18%
Sajnos az arabok a nőre csak egy tárgyként tekintenek, semelyik nő nem engedhetné meg ezt egy férfinak.
2016. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Hithű arab férfihez nem engednék nőt, bár más hívőkkel is így vagyok, ahol a nők másodlagosak.
2016. máj. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Persze, hogy engedi :D
2016. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Berlinben élek, az albérlet árak miatt olyan helyen, ahol sok a muszlim.

Kezdjük ott, mi a franc az, hogy hithű arab? Az arab nem vallás, hanem származás, az arabok nem csak muszlimok, vannak köztük keresztények, zsidók, hinduk ecetera ecetera... Nincs olyan, hogy hithű arab...

De feltételezem te a muszlimokra gondolsz...

A legtöbb muszlim, nem úgy mint a médiában mutogatottak... Hiszen az átlag embernek nincs hírértéke... Pont ugyan olyanok, mint bárki más... A férfiak nem tárgyként kezelik a nőket, hanem általában ők is azért vannak az asszonykáikkal mert szerelmesek... És akibe szerelmes egy férfi, annak lesi minden vágyát... Ráadásul többségük a vallás miatt még értelmes értékrendszerrel nőttek fel, szóval nem csalják meg szivatják a nőiket, mint pl a magyar fiatalok egy hatalmas ecsetfejű rétege...

És persze, aki talál egyáltalán munkát, ott dolgozik az egész család... Mivel meg kell élni... Ők is akarnak xboxot, pc-t, ugyan űgy szeretik a gta-t, sőt még wow-oznak is páran itt a környéken... Rengeteg barátot szereztem közülük...

Persze vannak olyanok, akik leszarják, nem dolgoznának semmi pénzért csak követelnek... De valljuk be, ilyenek vannak magyarok közt is, nemhiába reformálják meg a németek a segélyrendszert, magyarok közt nagy divat kijönni, melózni pár hónapot, igényelni munkanélküli segélyt aután fél évig otthon lébecolni... Csak ugye ez nem hír... Az a hír, hogy egy muszlim megverte a feleségét az utcán... EGY... És ilyenkor fél európa felhördül facebookon, hogy ezek MIND állatok...

Boldog vagyok, mikor ilyen objektív embereket látok magam körül...

2016. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
6-os válaszoló.Annyira kedvesen írtál a muszlimokról,hogy már könnybe lábadt a szemem.Költözz ki Szíriába,ha ennyire véded őket.
2016. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

A hatos csak azt irta le, amit hetkoznap latnal (persze nem vahabista orszagokban, mint Szaud Arabia pl. de a ok nem is az iszlam szerint elnek a hivok nagy resze szerint - es sajnos megis ok vannak nyugaton a mediaba tolva, hogy "az az iszlam"), egy normal muszlim orszagban. Nem vahabista szaudi, muszlim. Aki meg elhiszi hogy az iszlam allam meg tarsai ok muszlimok, hat annak csak gratulalni tudok, remekul bevette a nyugati meset, amit pont ezert terjesztenek, es helyette inkabb nezzen meg egy nagyon fontos Koran reszletet ami tokeletesen leirja hogy olni bun. Megbocsajthatatlan bun, es kesz. Nincs kibuvo. Ha egyet megolsz teljesen mindegy hogy kit, olyan mintha az egesz emberiseget olted volna meg. Nincs kibuvo hogy "de en csak muszlimma akarom tenni a vilagot". Nincs. A szandek az oles volt tehat irany a pokol.

Hogy valaszoljak is, igen dolgozhatnak es magukra kolthetik.

2016. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
6# köszönöm szépen, de nem kell szíriába költöznöm, mivel mint már elmlítettem, így is köztük élek... Berlinben...
2016. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem még a "hithű arab" kategóriában sem lehet általánosítani. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a "hithű európai" válhat-e? Attól függ, hogy melyik felekezet, mert pl. a katolikus nem, míg mondjuk a protestánsok megengedőbbek. Az iszlám is legalább ennyire megosztott.
2016. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wannabesweet válasza:
70%
Nekem elég volt belűlük, személyes tapasztalat.. nagyon de nagyon vigyázni kell velük, konkrétan nagy ívbe kerüld el őket, kiváncsi vagyok ki az az illető aki kapcsán ezt kérdezed. Egyébként akivel nekem volt tapasztalatom, ő is előadta hogy a nő nem dolgozhat, mégis a végén kaptam hideget hogyha nem dolgoztam stb..
2016. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!