Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedési fázisban kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedési fázisban kb mennyi idő után kezdtetek a partnernek érzelmesebb üzeneteket küldeni (akár szóban, akár írásban)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár csak arra, hogy szívecskéket küldtök egymásnak, vagy arra, amikor először leírjátok neki, hogy szeretlek.

Egy 2-3 hetes ismerkedés esetén (legyen az akármennyire is baromira mély és bensőséges), nem tartjátok korainak?



2023. okt. 29. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 2-3 hetes ismerkedés esetén (legyen az akármennyire is baromira mély és bensőséges), nem tartjátok korainak?"


2-3 ismerettség hogy lenne már mély?

Maximum kedvelni lehet a másikat, szerelemhez idő kell, legalábbis én így gondolom.

Ismerkedni kell, nem nagy szavakat használni.

Még nem is ismered jóformán, de már szeretlek.

Ez nem így működik.

Ahogy írod is "ismerkedési fázis".

2023. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én pont, hogy nem értek egyet az ilyen korai fázisban ellőtt nagy szavakkal. A baromira mély és bensőségest csak azért tettem hozzá, hogy jelezzem, egyébként maga az ismerkedés tényleg teljesen idilli mederben zajlik, de ettől még szerintem akkor is furcsa dolog ilyen korán azt írni a másik félnek, hogy szeretlek.
2023. okt. 29. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
régebben hamar írtam érzelmes dolgokat csajoknak, most már csak több személyes találkozás után írok mondok óvatosan érzelmes dolgokat.
2023. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ettől még szerintem akkor is furcsa dolog ilyen korán azt írni a másik félnek, hogy szeretlek."


Szerintem jól látod. Az ember legyen mindig őszinte, magához meg pláne.

Ha mondjuk pl neked írnák, hogy szeretlek, de neked ez még korai, akkor fel kell vállalni ezt.

Még alig tudsz valamit a másikról.

Nincs értelme csak azért mondani, mert kínos lenne felvállalni, hogy "figyelj már mit szeretlekezel, alig ismerjük egymást?"

Ha meg ezt a másik nem értené meg, akkor nincs miről beszélni.

Ki kell alakulnia a bizalomnak.

2023. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fura. Illetve a szeretlek-et először írásban mondani....Na az nagyon fura
2023. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne siesd el, azzal csak elronthatod. Nem fontos a "szeretlek" szót használni, hogy tudja, hogy többet kezdesz érezni iránta mint egyszerű barátság. Ott van a lehetőség, hogy egyben boldoggá is tegyed vele, de mindig az adott témához irányítsd a szavakat, ne csak random leírd. "Fontos vagy nekem." "Elég vagy, nem kell többnek lenned (ezt például ha maga alatt van.)" "Jó volt látni téged és hiányzol."
2023. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fontosabbak a tettek a szavaknál.

Mondhatják neked, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, mikor szükséged van rá, akkor nem áll melletted.

Akkor csak üres szavak, tartalom nincs mögöttük.

Az idő majd megválaszolja, hogy ki mennyire őszinte, vagy csak jól hangzó nagy szavakat puffogtat.

2023. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!