Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire számít vízválasztónak az első szex az ismerkedési fázisban?

Figyelt kérdés
Egy rosszul elsült első szexuális együttlét még akár az addig csodálatosan alakuló ismerkedést is tönkreteheti? Vagy pedig, egy jól sikerült alkalom egyértelművé teszi a folytatást? Vagy nincs olyan nagy jelentősége?

2023. okt. 29. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat számít. És itt most ne valami eget verő potencia elvárásokra gondolj (lehet izgulas is), hanem hogy mennyire figyel rád, mennyire önző, hogyan ér hozzád... és úgy egészében.
2023. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Mi volt pontosan, amiért nem volt jó? De tapasztalataim szerint, akivel nem volt jó az első, később se lett sajnos jobb. Én igenis azt mondom, hogyha két ember passzol az ágyban, akkor már első alkalommal is nagyjából tudunk úgy nyúlni egymáshoz, ahogy a másiknak jólesik, van összhang, közös ritmus.

1-es: Nagyjából igazat adok, de nekem sok partnerem volt, és akadt azért, akiben pozitívan vagy negatívan csalódtam. Pl. csók vagy flört szintjén nagyon megvolt a kémia, de az ágyban semmi összhang, visszafogottabb, merevedési gondok, míg egy másik pasi, aki visszafogott, már túlontúl is udvarias, teszetosza volt az ismerkedés során, majdnem offoltam is, hogy tuti béna lesz, arról meg kiderült, hogy az ágyban nagyon is vad, és igencsak bevállalós, mint én.

2023. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem is kifejezetten csak az első, de maga a szex sokat számít.


De amúgy érdekes ez, mert nekem az első együttlétekre pozitív visszajelzések szoktak lenni, emlegetik, vágynak a következőre. Plusz nagyon odaadó a másik fél is.


Aztán valahogy ahogy előjön, hogy nem én vagyok az álom férfi a szexualitás is érezhetően leül. Ugyanúgy, ugyanazt próbáljuk csinálni, mégsem igazán van hatása. Nem olyan élvezhető.

2023. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 Sajnos a merevedési zavar egy nagy átok (nyilván lehet kezelni, javítani rajta az esetek nagy részében). Nekem több kapcsolatom is ráment, hogy nem nagyon tudom ilyen formában kielégíteni a nőket és hiába igyekszem más formában pótolni, akkor is erre vágynak.


Én magam pont a túloldalon voltam. Minden jól ment, megvolt a "kémia" hosszú csókolózások, elkalandozó kezek. Aztán amikor oda jutott a dolog, akkor nem jött össze a behatolás maga ami eleve frusztráló mindkét félnek.

2023. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12 a kivètel az csak kivétel
2023. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyenfuggo. A jelenlegivel az elso szex KATASZTROFA VOLT! Alig akartam elhinni. Es persze adtunk eselyt sok mas alkalomnak is. A legjobb partnerem az osszes kozul:) ne ezen itelj!
2023. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Életem legcsodásabb kapcsolata (többek között elképesztő szexszel) életem legrosszabb első alkalmával kezdődött, pedig szexkapcsolatnak indult. :D Úgyhogy a tapasztalatom az, hogy nem meghatározó.
2023. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!