Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire számít vízválasztónak az első szex az ismerkedési fázisban?

Figyelt kérdés
Egy rosszul elsült első szexuális együttlét még akár az addig csodálatosan alakuló ismerkedést is tönkreteheti? Vagy pedig, egy jól sikerült alkalom egyértelművé teszi a folytatást? Vagy nincs olyan nagy jelentősége?

2023. okt. 29. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a szex is olyan mint a pasival elotte.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Volt olyan akivel pl.elsore egymásra kattantunk ment a flört oda vissza a kémia és sziporkázott a levegő fergeteges szenvedélyes vad volt a szex is egyértelmu folytatással is. Mert mindketten tudtuk hogy átlagon felüli az egész.



Aztán ill ez elott voltam olyan pasival is aki elott mar randin mindig zavarban voltam ő meg olyan udvariaskodó is, aztán valahogy mégis összejottunk de továbbra se oldódtam fel de sokat mevettünk ez az, vele az első szex folyamatos tiszta bénázás volt meg zavarban tele bakikkal aztán ö is amolyan tétova tesze tosza, ott meg egyértelmű volt hogy nem lesz folytatás. Egy kín volt az egész neki is.

2023. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
*de sokat nevettünk
2023. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tűnik logikus és reális elvárásnak, hogy az első alkalommal azonnal egetrengető tűzijáték legyen. Lehet, hogy úgy sikerül, de nem érdemes ilyet elvárni. Még nem ismeritek egymás testét, erogén zónáit, preferenciáit, szokásait. Szerintem érdemes időt szánni rá, hogy alaposan kiismerjétek egymást. Hosszú távon nagyon hasznos ismeret, hogy hol vannak a másik "bekapcsoló gombjai".
2023. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Jaj az ilyen tanulós szex nekem a halálom tiszta szenvedély gyilkos is.
2023. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első volt h nem volt jó és betudtam lányhoz zavaruknak. Utána a legtobb vagyaimat megeltem velük, óriási szerelem volt nagyon jó szexel.

Az az igazi szex ahol nincs feszkó. Az elsőnél van. Ha túl jó csaj vagy akkor nagyon ráuzgulnak a témára


N38

2023. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Haat, nekem sokat szamit oszinten szolva.

De meg soha nem volt pasihianyom, tehat hogy kapcsolatot kerestem volna aktivan. Ha ilyen lett volna, es valaki nagyon tetszik, akkor nem hagyom ott egy benazos szex miatt.

Forditva viszont elofordult: bar nem volt tokeletes match, a szex annyira fenomenalis volt vele, hogy viszonylag sokaig egyutt voltunk:)

2023. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
"az addig csodálatosan alakuló ismerkedést" folytatni kell egészen addig, amíg majd magától eljön a megfelelő idő és pillanat. Nem érdemes semmit sem siettetni.
2023. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Fiatal koromban az első szexet mindig elrontotta az előzetes szervezés, a spontaneitás hiánya. Mire sikerült találni valamilyen kölcsönlakást, valahogy lebénultam, és nem ment. Idő kellett ahhoz, hogy feloldódjak.
2023. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Feleségemmel annó több mint 1 év volt mire ágyba bújtunk, addigra kb 1 napot nem bírtunk ki egymás társasága nélkül.
2023. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt szuper fenomenzalis az elso par szex. Kell 2-3 alkalom h fel tudjak oldodni ebben is.


Szoval nalam az elso nem szamit. De ha a 2-3 is szar akkor tipli.

2023. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!