Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a legjobb módja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a legjobb módja a randira hívásra szerintetek? Tegyük fel hogy van valaki, akit pusztán látásból ismerek, szeretném elhívni.

Figyelt kérdés

Mennyire helytálló ez:


Szia, nagyon szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek lenne kedved eljönni velem egy randira?


Azt vettem észre, hogy a randizás szót az emberek nem feltétlenül ismerkedési lehetőségként kezelik, úgy érezhetik túl nagy a nyomás vagy ilyesmi.


Alapvetően az lenne a cél, ha el is utasít van palija vagy mittudomén, akkor legalább annyi örömöm származzon a helyzetből, hogy sikerült valahogy feldobnom az adott személyt. A bók miatt, vagy a puszta szándék miatt. így én is jobban kezelném a nemleges választ, ha tudom, hogy nem voltam creepy.


Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a lányt, ezért érdekel a véleményetek, tapasztalatatotok.



2023. okt. 29. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem a randi szó ilyen gyertyafényes romantikus vacsorát vagy egy sétát az őszi erdőben jelent, ezek jutnak róla eszembe egy olyan személlyel, akivel már kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba és a kapcsolatnak az elején tartunk.

Amit te akarsz, az szerintem nem randi. A randit meg kell előzze az, hogy kölcsönösen akartok egymástól valamit és azért randiztok, mert meg akarjátok egymást jobban ismerni és mert nagyon jól érzitek magatokat egymás társaságában.

Ha már látásból ismered, akkor valamilyen ürüggyel hívd el valahova, de szerintem ne használd a randi szót. Az ürügy ne az legyen, hogy meg akarod ismerni, mert szimpatikus, hanem valami egyéb. Lehet valami személyesebb dolog, mert mondjuk tudod, hogy milyen zenét szeret és felveted, hogy mi lenne ha elmennétek együtt egy ilyen buliba. Vagy ugyanez mozizással, kiállítás, valami hobbi. Mert te is pont ugyanazt szereted. Öltözködéséből, kitűzőkből stb. kiderülnek ilyen dolgok.

Ha még nem váltott veled két szót sem, honnan tudhatná, hogy akar e veled randizni? Így persze, hogy nemet fog mondani. Tehát valahogy szélesebb spektrumból, távolabbról közelítsd meg, én ezt javasolom. Így még számodra is kiderülhet, hogy valóban olyan e mint amilyennek gondoltad és hogy vajon ő is viszonozza ezt valamennyire. Ha igen, akkor mehettek randizni.

2023. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a véleményeket, jöhet még.


Persze, hogy felszínességre utal, hiszen nem ismerem még.

Ezt az oldalát nem is láttam, hogy "köntösként" kezelhetik, jogosnak tűnik, amit írtok. Jobb lenne mellőzni? Persze, helyzet és ember függő, hogy kiből mit vált ki, de ezért is jó, hogy most megismerhetek más perspektívákat.

2023. okt. 29. 18:31
 13/21 A kérdező kommentje:

Azt viszont el szeretném kerülni, hogy azt érezze szex-re kell, mivel nem erről van szó. Mint ember szeretném megismerni. A randi szót pedig az egyértelműségért választottam, hogyha mondjuk van valakije, akkor egyből el tudja utasítani.


A "meg szeretnélek ismerni" is gondot okozhat valamilyen módon szerintetek?

2023. okt. 29. 18:38
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok.

13, Még beleférhet, de akkor is előzze meg valami, bármi tréfás dolog vagy egy rövid párbeszéd valami semleges témában. Hogy ne érezze úgy, hogy a semmiből rárontasz.

2023. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Úgy viszont nem válna mesterkéltté? Ettől azért tartok, meg attól is furcsa lenne a számára, hogy csak így megkérdezem mondjuk, hogy milyenek lettek a dolgozatok. Logikailag ez is nagyon ad hoc szerintem.
2023. okt. 29. 18:48
 16/21 anonim ***** válasza:

A cetlizést sztem felejtsük el, gyávaságnak tűnik meg dedós általános iskolás módi. Szerintem az a legjobb, ha őszinte vagy és nem nyáladzós. Megmondod neki, hogy tetszik neked... nem kezded el a szimpatikus vagy dumát, mert igen, ha utána csak azt írod, hogy azért, mert csinos vagy meg helyes a pofid, az úgyis egyértelművé teszi, hogy a külseje fogott meg, akkor meg egyenesebb az, ha nevén nevezzük a gyereket. Max. annyit, hogy megfogott a kisugárzásod (ezt nem is kell ragozni).


De amúgy az sem rossz, tényleg, ha előbb megpróbálod megismerni és barátkozni... ez amúgy alapvetően egy jó tanács srácoknak - tanuljátok meg a lányokat értékelni barátként is, és szóba állni azokkal is, akik nem tetszenek. Nem feltétlenül mesterkélt, ha el tudod fogadni a barátságát is, ha azt mondja később, hogy bocs, párkapcsolatra nem kellenél. Ha ezt nem tudod elviselni, akkor viszont ez nem jó út, mert kamuzós, hátsó szándékos mókolás.

2023. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, egy picit viszont összezavarodtam. Kérlek okítsatok még, értelmes hozzászolások esetén mint ezek még tanulok is valamit.


Ha nem ismerek valakit, akkor tényleg csak a külsejére tudok hivatkozni, ha nem tévedek, így viszont tényleg nehéz lehet megkülönböztetni a valós érdeklődőt a kihasználótól. Azt hiszem, hogy a szimpatikusságot kevertem a kisugárzással.


Arra van esetleg tippetek, hogyan lehet, érdemes ismerkedős párbeszédet kezdeményezni? Tényleg az a cél, hogy megismerjen, de mivel ő jobban érdekel az átlagnál így túlaggódom a dolgot.



Valahol picit furának érzem, hogy egy random valakivel elkezdek zh-król beszélni csak úgy hirtelen. Ellenben a randira-találkára hívás az idegenek esetén tényleg csak ilyen spontán lehet.

2023. okt. 29. 19:40
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Foleg egyetemen konnyebb ez, szerintem inkabb hasznald ki a lehetosegidet ora utan, vagy ulj melle az elejen ("veletlenul"), beszelgessetek LEGALABB egyszer-ketszer.

En mindig creepy-nek talaltam az ilyen derult egbol randira hivast, es nem is mentem el soha.

2023. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17, Szerintem ez szituáció függő. Mondjuk ott vagytok a könyvtárban, ő ott áll melletted és akkor elsütsz valamit valamelyik könyvvel kapcsolatban, megkérdezed olvasta e már pl vagy csak simán elmondod neki, hogy azért keresed, mert ... Vagy ha ZH, akkor melyik tanárhoz járt, mert te azt hallottad róla, hogy... Neki mi a véleménye, tapasztalata..

Ilyenkor amúgy sokszor nem is a tartalom a fontos, hogy miről szól a beszélgetés, hanem arról van szó, hogy alakuljon ki feléd egy bizalom, hogy már ne legyél számára egy vadidegen, ilyenkor van ideje arra a nőnek, hogy kialakuljon benne egy benyomás, hogy milyen lehetsz, esetleg még kíváncsivá is teheted. Aztán mikor már ez megvan és bedobod, hogy Amúgy (mintegy mellesleg) tök szívesen megismernélek, mi lenne ha beülnénk egy kávéra? na az már elképzelhető, hogy sikerrel jár. Mert így nem lesz az az érzése, hogy csak meg akarod dgni, hanem olyan lesz, mintha abban a pillanatban jutott volna eszedbe, hogy elhívod, mivel pont most figyeltél fel rá. Na ezt hülyén írtam le, de érted.

De egyébként, ha te ezt erőltetettnek érzed és számodra természetes, hogy "neki lehet rontani", mert rögtön le akarod tisztázni vele, hogy mit akarsz, akkor neked ez a stílus lehet jobban áll, nem látlak, nem tudom milyen vagy. Lényeg, hogy önmagadat add, szerintem az mindig a legjobb.

2023. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

"a randizás szót az emberek nem feltétlenül ismerkedési lehetőségként kezelik"


Dehogynem, hiszen a randi célja eleve az ismerkedés. De még csak randinak sem kell hívnod, már maga az elhívás, megszólítás tényéből is eleve a randira fognak asszociálni.


"Eléggé lesokkolnék a válasz hallattán, de persze megpróbálnám sorolni a tetsző tulajdonságait, ha gügyögve is."


Mondjuk én eleve nem érteném nőként, hogy minek jön oda hozzám valaki aki két értelmes mondatot nem képes határozottan előadni, csak gügyög mint egy gyerek.

2023. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!