Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a legjobb módja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a legjobb módja a randira hívásra szerintetek? Tegyük fel hogy van valaki, akit pusztán látásból ismerek, szeretném elhívni.

Figyelt kérdés

Mennyire helytálló ez:


Szia, nagyon szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek lenne kedved eljönni velem egy randira?


Azt vettem észre, hogy a randizás szót az emberek nem feltétlenül ismerkedési lehetőségként kezelik, úgy érezhetik túl nagy a nyomás vagy ilyesmi.


Alapvetően az lenne a cél, ha el is utasít van palija vagy mittudomén, akkor legalább annyi örömöm származzon a helyzetből, hogy sikerült valahogy feldobnom az adott személyt. A bók miatt, vagy a puszta szándék miatt. így én is jobban kezelném a nemleges választ, ha tudom, hogy nem voltam creepy.


Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a lányt, ezért érdekel a véleményetek, tapasztalatatotok.



2023. okt. 29. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Visszakérdeznék, hogy pusztán látásból mi szimpatikus rajtam.
2023. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Eléggé lesokkolnék a válasz hallattán, de persze megpróbálnám sorolni a tetsző tulajdonságait, ha gügyögve is. Gondolom, ha már valaki így reagál, akkor az pozitívum.
2023. okt. 29. 18:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, aki majdnem szó szerint ugyanígy hívott el, és az első kérdésem az volt, hogy mégis mit talál bennem szimpatikusnak, amikor nem is beszéltünk még.
2023. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tulajdonságokat sorolnál fel, amikor nem is ismered, csak néha-néha látod?
2023. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom, ha már valaki így reagál, akkor az pozitívum."


Rosszul gondolod.

2023. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha látásból ismered és nem beszéltél még vele, én ezt a szimpatikusnak látlak részt hanyagolnám... mert sokan úgy vannak vele, hogy olyanra nem használnák, akit nem ismernek bizalmasabban... ha meg nem is beszéltetek, de sorolod, hogy tudod róla, mit szeret, akkor kukkolónak tűnsz. Szerintem bőven elég, ha azt mondod, hogy szépnek / csinosnak találod. Sztem azzal nincs gond, hogy kijelented, hogy randi, de az sem probléma, ha annyit mondasz neki, hogy "meghívhatlak egy teára / sütire?", mert az is elég egyértelmű, hogy nemcsak barátkozásból hívod el, ha ennyire nem ismeritek egymást.

Az, hogy ez örömet szerez-e neki... adott nőtől függ. Nem mindenkinek öröm össz annyi, hogy megtetszett egy férfinak, sőt ha vkit sokan szólítanak le, akkor sokszor inkább púp a hátán, meg kellemetlen érzés, hogy "már megint le kellett koptatnom valamit, pedig kedves volt, de hát ha nem tetszik..."

2023. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A szimpátiára szerintem érzésként is tekinthetünk, ami csak úgy felbukkan. Nem mindig tudjuk megfogalmazni. Azt hiszem, ha rákérdezne, akkor külső tulajdonságokat sorolnék, mert csak azokat tudok. Szép haj, arc, tekintet, aranyosság. Elég nehéz kérdés ez, de jogos. Ami, akkor ott őszintén eszembe jut szerintem az lesz a válaszom.


Szerintetek akkor ez kérdés rendben van?


Bármilyen tippet, tanácsot szívesen fogadok.


Az egyetemi közeg miatt, gondoltam arra, hogy valamiféle humoros cetlit adnék oda neki, a kérdéssel a szakunkhoz kapcsolódóan, de ez valahogy nem tűnt a legjobb opciónak.

2023. okt. 29. 18:21
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz kérdés. Én azért kérdezném, hogy kimondassam vele, hogy azért szólít le, mert csinikének tart. Csak köntös ez a szimpátia duma.
2023. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a probléma, hogy a legtöbb nő nem szereti, ha csak a külső tulajdonságai alapján hívják el randira, hiszen felszínességre utal.
2023. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy akit egy szó, bármilyen ismertség nélkül "megfogok" az ennyi. Ordít, hogy csak dugni akar de emberszinten nem létezek a szemében.
2023. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!