Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok erre első randin?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megismertek egy kedves, inteligens, jó humorú srácot neten. Megkedvelitek, de a srác a beszélgetés első pár napja után elmondja, hogy ő vak. Mit reagálnátok erre?

2023. okt. 28. 18:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy le leszek pontozva meg érzéketlennek leszek mondva, de megkérdezném, hogy az ő fogyatékossága az én életemre milyen hatással lenne napi szinten. Ha kb. az lenne a kimenetele, hogy én leszek az ápoló / kísérő mindenhova, akkor köszönöm, de nem kérek belőle. Ha csak minimálisan kellene alkalmazkodnom, akkor folytatnám az ismerkedést meg utánanéznék-olvasnék a témának.

Ezt azért mondtam el, mert volt mozgássérült ismerősöm, aki kb. mindenkitől elvárta, akivel bizalmi kapcsolatba került, hogy kvázi dobja el az életét és az összes programját, hobbiját, időtöltését azért, hogy őt kísérgesse mindenhova. Ezt én nem lennék olyan emberért hajlandó megtenni, akit igazából nem ismerek... sőt ez a hozzáállás hosszabb távú kapcsolatban is taszítana. Hogy ekkor végezzek a munkával meg azért, hogy ide vigyem, oda vigyem, ide kísérjem, oda kísérjem, etessem-itassam... ez nem férne bele. Meg hogy az életszínvonalam, életvitelem miben kellene, hogy megváltozzon, ha összejövünk. Pl. elvárja-e, hogy átrendezzem miatta a lakásom, hogy biztonságosabb legyen neki, amikor nekem jelenleg úgy tökéletes, ahogy van.

2023. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!