Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok erre első randin?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megismertek egy kedves, inteligens, jó humorú srácot neten. Megkedvelitek, de a srác a beszélgetés első pár napja után elmondja, hogy ő vak. Mit reagálnátok erre?

2023. okt. 28. 18:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10

Nem az a sz*r, hanem hogy a fogyatékkal élőknek k*rvára nincsenek! Vagy épp vannak, csak a k*rva nagyarcú "egészséges" emberek ezt k*rvára lesz*rják.

2023. okt. 28. 19:11
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

11

Nézd, ha jog alatt azt érted, hogy egészséges embereket kényszeríthetsz arra, hogy veled legyenek, akkor valóban nincsenek jogaid. És ezek elérésében minden normális ember gátolni fog.


Az, hogy jobb szociális segítséget kapjatok, az állam nagyobb támogatást bizosítson nektek, akadálymentesítsenek minél több közösségi teret, legyen érdekképviseletetek... Ezek nagyszerű elgondolások, amiben meg minden normális ember támogatni fog titeket.


De bocs, nem kötelességünk SENKIVEL összejönni.

2023. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12

Milyen kényszerről beszélsz? Feltettem egy kérdést, erre jött rögtön az első válaszoló, hogy ő nem fogja megnyomorítani az életét egy fogyatékossal.

Amit a válaszod második felében írsz az meg... vagyis minden fogyatékos elégedjen meg az alamizsnájával, amit az állam odadob, és ne akarjon már párkapcsolatot meg hasonló luxus dolgokat mi? Senki nem beszél itt kényszerről, az okokról beszélünk, hogy szerintetek minden fogyatékkal élő egy burokban élő szobanövény, akivel nem lehet elmenni sétálni, kocogni, aki nem tud főzni, nem tudja magát ellátni

2023. okt. 28. 19:18
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, feltetél eg ykérdést, amire az első őszintén válaszolt.

Te meg felháborodtál az őszinte válaszán.

Akkor most csak igenlő válaszokat vársz, vagy mi?


Egyébként én sem jönnék össze egy vakkal. Így is elég macera az életem.

2023. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Nos igen, bármilyen fájdalmas, de még az egészséges embereknek is joguk van a véleményükhöz és a magánéleti döntéseikhez...
2023. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező neked mi bajod? Mert kötve hiszem hogy személyes erintettseged lenne ez ügyben. Szóval? Megint azok a gonosz nők ugye?
2023. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem lenne első randi, mivel nem fogok fogyatékkal élő személlyel összejönni. Sem most, sem semmikor máskor.

Nem kell ahhoz közvetlen közelről ismernem egy vak embert, hogy tudjam ez egy szörnyű fogyatékosság, hogy ezerszer nehezebb az élete, mint az egészséges társainak és bizony ez nagyon nagyban kihatna egy párkapcsolatra is. Ez tény és teljesen felesleges tagadni. Én pl szeretek utazni, szép tájakat megnézni, túrázni, fotózni, falat mászni stb és nem vagyok saját magam ellensége, hogy az egyetlen életemet egy olyan fogyatékos emberrel éljem le, akivel sosem lehet teljes az életünk és aki miatt nekem is rengeteg mindenről le kellene mondanom. Köszi, de nem. Nem érdekel, ha ez nem tetszik valakinek, nekem is egy életem van, a párkapcsolat pedig nem jótékonysági intézmény, hogy puszta sajnálatból vagy jófejségből jöjjek össze bárkivel is.

Senki egy árva szóval nem mondta, hogy a fogyatékkal élők ne akarjon párkapcsolatot, de igen is tartsák tiszteletben tartani, ha a másik viszont nem szeretne fogyatékos személlyel együtt lenni! Bármennyire nem tetszik, de az egészséges embereknek is joguk van olyan és csak is olyan emberrel együtt lenni, akikhez ők is vonzódnak és akikkel ők maguk is együtt akarnak lenni.

2023. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Nêzd, kérdező, az emberek 95%-a nem jönne össze vak/süket és hasonló kaliberű fogyatékossággal rendelkező emberrel, ez az igazság. Én sem.


És természetesen sajnálom ezeket az embereket, mert nehéz keresztet cipelnek, ugyanakkor tetszik vagy sem, tényleg mindenkinek joga van erre nemet mondani. Mellesleg, nem ítélkezés azt mondani, hogy egy vak emberrel nem ugyanolyan az élet, mint egy látóval, hanem szimpla tény, egy vakkal rengeteg olyan dolgot nem lehet megtenni, amit egészséges emberrel igen.


Ezt kár lenne letagadni, nem lehet velük ugyanolyan életet élni, és mivel az átlagember élete így is állandó küzdelem, így nem csoda, hogy a többség nem akar még egy nehezítő tényezővel kevesebbet.


Ettől még neked jogod van ismerkedni, kapcsolatra vágyni és össze is jöhetsz a maradék 5%-al, de el kell fogadnod, hogy a többség nemet fog mondani.

2023. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Látássérült vagyok, én nem akarnék összejönni vele.
2023. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismerkednék vele tovább. Ez van. Ha a meglévő párommal történne valami, akkor együtt maradnék vele és megpróbálnánk megoldani, de egy idegen emberrel kapcsolatban semmi motiváció nincs bennem a kompromisszumokra, lemondásra, stb.

De nem kell ezen itt hisztizni, mert nem mindenki ilyen, van akit nem zavarna, nem 6-7 ember véleménye miatt kell kicsapni a balhét.

2023. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!