Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok erre első randin?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megismertek egy kedves, inteligens, jó humorú srácot neten. Megkedvelitek, de a srác a beszélgetés első pár napja után elmondja, hogy ő vak. Mit reagálnátok erre?

2023. okt. 28. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Közölném vele finoman, hogy nem vagyok felkészülve arra, hogy egy fogyatékkal élő személlyel összejöjjek. Ha szeretné, akkor persze tarthatjuk a kapcsolatot, ha nem, akkor természetesen azt is tiszteletben tartom.
2023. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
#1 Mikor leszel felkészülve?
2023. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen első randin, kérdező?
2023. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

2

Valószínűleg soha. De jobb így fogalmazni, mint azt mondani, hogy nem akarom megnyomorítani az életem egy fogyatékos párral.

2023. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4

Bocsi de miért gondolod hogy egy fogyatékos megnyomorítja az életed? Miért ítélkezel ha nem is ismered? Mert gondolom életedben nem láttál még semmilyen fogyatékkal élőt, pláne fogalmad nincs az életükről igaz?

2023. okt. 28. 18:52
 6/21 A kérdező kommentje:
És mit jelent az hogy tarthatjátok a kapcsolatot? Szépen lassan lekoptatod mi?
2023. okt. 28. 18:53
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
#5: muszáj, hogy egyáltalán érdekelje, milyen az életük? Legyen elég annyi, hogy köszöni, nem kér belőle, járulékos formában sem. Joga van így dönteni.
2023. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

5-ös

Nem kell ismerjem ahhoz, hogy tudjam, a vakság egy borzasztó fogyatékosság, amivel nehéz együtt élni.


De ismerek vak embert. A családjának katonás rendben kell élnie, hogy ő is eligazodjon a lakásban. Mindig mindent ugyanoda kell rakni, nem szabad semmit elől hagyni stb.

Most komolyan bárki be akarja mesélni, hogy vak emberrel ceteris paribus nem ezerszer nehezebb együtt élni, mint egy látóval? Nekem ez nem kell, sajnálom. Én szeretek túrázni, kocogni, főzni a barátommal, szeretek utazni, várost nézni, videójátékozni vele. És igen, én azt akarom, hogy a párom lásson, tudja, hogy nézek ki...


Nagyszerűnek tartom, ha egy pár le tudja küzdeni ezeket az akadályokat. Csodás dolog, minden jót nekik. Én erre sem képes, sem hajlandó nem vagyok. Nyugodtan elítélhetsz emiatt, egyáltalán nem izgat, mert a vonzalom és a párkapcsolat pont nem egy olyan dolog, ami együttérzésre vagy politikai korrektségre alapul..

2023. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7

Jaj hát persze, a jog! Majd elfelejtettem!

2023. okt. 28. 19:05
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
#9: sz*r ügy, hogy nőknek is vannak jogai, mi?
2023. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!