Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nők!Ti randiznátok egy olyan emberrel,aki teljesen oldottan nagyon "cuki",jó dumás,de ha nem felszabadult, általában nem azt kommunikálja testileg,mint amit érez?.Ez teljesen önkéntelen,de a lelke mélyén még mindig hatalmas szeretet rejlik.
Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 09:32
31/43 anonim válasza:
A labilis allapot kivetul az arcodra , a sok sikereltelenseg altal. Csinalj olyan dolgokat vagy dolgot ami pozitivan hat rad, elsodlegesen ne a nokben keresd mert csak frusztraltabb leszel minden alkalommal ha nem azt a vissza jelzest kapod amit szeretnel. Vannak olyan nok akiknek az ilyen mogoevanak tuno palik jonnek be, csak ahogy irtad a kulsod vetiti ezt ki fokeppen es tarsalgas szinten meg nem vagy az a csibesz (kit csapjak szajba azonnal) fajta. Az emberek ranezesre sok mindenkit rosszul itelnek meg , alakits ki olyan kort ahol megismerhetik a pozitiv oldalad es utana masok fele is jobban tudsz oldodni akiket kevesbe ismersz, igy nem csak azt latjak amit ok latni szeretnenek ha nem azt is aki te vagy.
32/43 Bitorló37 válasza:
Hát kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de itt valószínűleg nem az a cél, hogy boldogan éldegéljünk, hanem, hogy egy másik, talán még meg sem született emberért, rendesen kikészüljünk és totálisan meghasonuljunk önmagunkkal, vagy valaki másnak kell miattunk teljesen meghasonulnia önmagával. Amikor ez bekövetkezik, lényegében "mehetsz". Azért néha dobnak csontot, de nagy elvárásaid sajnos ne legyenek:)
33/43 A kérdező kommentje:
Jesszusom, már a nullponton vagyok,de k.rvara!Nők is írnak,mert elsősorban az ő véleményükre vagyok kíváncsi.Akivel beszéltem cihológus,azt mondta,az érzelmeim 20%-át mutatom a világ felé.
2023. okt. 25. 11:17
34/43 A kérdező kommentje:
Botorló,lehet,hogy havernak jó lennél!Iszol rendesen?Néha gyeptéglázol?
2023. okt. 25. 11:18
35/43 Bitorló37 válasza:
Csak próbállak felépíteni a 20%-ról, de elég nagy kihívás vagy, az biztos(sima röhögős)
36/43 anonim válasza:
Ez nekem valami gyerekes nyomi, kinőttem már az ilyenből.
37/43 Bitorló37 válasza:
Te mindig gyerek maradsz. Egy k..va rossz gyerek:D
38/43 A kérdező kommentje:
Te meg egy elmebeteg.
2023. okt. 25. 11:47
39/43 Bitorló37 válasza:
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
40/43 anonim válasza:
Nyugtatót szedsz, iszol rá, tudod, hogy fenyegetően viselkedsz, de nem teszel ellene, pedig azt állítod, van empátiád.
És ezt a szart szeretnéd valakinek a nyakába önteni.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!