Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány mindig eljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mindig eljön velem arra a programra amit kitalálok, és előfordul hogy ő is elhív akkor lehet nála esélyem vagy így is előfordulhat hogy barátnak tekint?

Figyelt kérdés
Van hogy csak egy sima séta, nagy beszélgetések, van hogy valami tartalmasabb találkozóink vannak, nem tudom hogy merjek-e kezdeményezni vagy csak barátnak tekint. Azt már egy kikötötte hogy csak egyedül mehetek a találkozóra, nem mintha vinni akartam volna valakit.
2023. okt. 22. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira konkrétan, majd a válasza eldönti, hogy minek tekint rád inkább.
2023. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jók az esélyeid, ha csak barátkozni akarna, akkor nem bánná, ha időnként nem csak kettesben találkoznátok, hanem baráti társasággal. Biztosat persze nem lehet mondani ennyi alapján, de ha tetszik, akkor kezdeményezz és majd kiderül.
2023. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hány éves lehetsz, de főleg ha kiköti hogy csak ketten legyetek a találkozón, akkor sima az utad. Következő alkalommal fogd meg a kezét vagy a derekánál karold át, és erre mondjuk találj valami szebb pillanatot. Ha ebből kihátrál, akkor tudod hogy csak egy helyettesítő-unaloműző ember vagy neki (barát).
2023. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez egyértelmű lenne. Nem talalkozgatok férfiakkal kettesben baráti szándékkal.

26/n

2023. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!