Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy azért figyeltetek fel valakire, mert pozitív visszajelzést/dicséretet kaptatok tőle?

Figyelt kérdés
Esetleg alakult ki így kapcsolatotok?

2023. aug. 12. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Sőt, szinte csak így alakult kapcsolatom. Éreznem kell a másik fél részéről az érdeklődést ahhoz, hogy egyáltalán felmerüljön bennem, hogy lehetne valami.
2023. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Csak.pozitiv visszajelzés miatt nem.

Nem èrdekelnek a jelzések ha vki nem èrdekel.

Ha meg érdekel akkor nem a jelzésre figyelek fel hanem rá.

2023. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*A jelzés valojàban nálam csak arra jo hogy fenntartja e a figyelmem.

Pl feltunik egy srac aki tetszik. De aztán jelzes nelkul màr le is jövök rola ha pl keresztülnéz rajtam.

2023. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem. Bátyámnak van egy jóbarátja akivel a testvérem révén talalkoztam egy időbe gyakran. Neki egyértelműen tetszettem. Én meg egy darabig nem tudtam eldönteni, hogy nekem tetszik-e mert sokat kerestem a társaságát, jó volt vele lenni stb. Pedig abszolút nem jön be külsőre. Egy idő után realizáltam, hogy nekem nem ő tetszett, most se tetszik, de az a fajta figyelem, érdeklődés amit tőle kaptam az igen. Egy nőnek nagyon kell az, hogy lássa, hogy valaki vonzónak, érdekesnek tartsa, a nőiesség fenntartásához is hozzájárul. Szóval nem ő kellett csak ez a figyelem. De ettől meg rosszul éreztem magam, mert nem akartam félrevezetni.


Amúgy azóta is jóban vagyunk, kedvelem, ő is engem. Szerintem ha szingli/szingli lenne (nem tudom) bíztatnám, tuti rögtön kapna az alkalmon de én semmit se akarok, így nyilvan nem teszem.

2023. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!