Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne pozitív visszajel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne pozitív visszajelzéseket gyűjteni,hogy egyáltalán megjöjjön a kedvem a társkereséshez?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincsenek rossz képességeim, a külsőm is jó, a munkám is rendben van stb.,beszoktam jönni a lányoknak, de egy ideje eléggé elvesztettem a kapcsolatot a külvilággal. Régebben amikor még nem volt home office, a munkahelyemen mindig voltak kollégák,akiktől kaptam pozitív visszajelzéseket, meg a barátaimmal több programot csináltunk, több új emberrel tudtam megismerkedni és ez feltöltött és vitalitást adott. Viszont amióta korlátozottak a lehetőségek eléggé enervált lettem és már nincs is energiám kimozdulni. Nincs sok barátom és egy részük am. is külföldön él,vagy eltávolodtak tőlem,vagy csak néha akarnak találkozni, hát szóval eléggé bedepiztem. Elvesztettem minden motivációmat,úgy érzem, teljesen mindegy, mit csinálok, senkit nem érdekel. Tudom, hogy nem másoktól kéne várnom a megerősítést, de ha valaki huzamosabb ideig azt tapasztalja,hogy leszarják,főleg úgy, hogy korábban pont az ellenkezője volt, az egy idő után elveszti a motivációját.
2021. dec. 15. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Àtèrzem.


Évek óta nem talàlkoztam a csapattàrsaimmal, és egy olyan vàrosban élek ahol senkit nem ismerek.


Én feltalàltam magam, egyedül csinàlok már mindent , vannak nehéz pontok , de nem tartanak sokáig , lefoglalom magam , hogy ne kattogjon az agyam.

2021. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah ès:

Mindent csak és kizárólag magamèrt teszek

2021. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Régebben az interneten ismerkedtem, de sikerült annyi rossz tapasztalatot ott összegyűjtenem, hogy gyomorgörcsöm van, ha felmegyek egy társkereső applikációra, szóval online annyira nem tudok ismerkedni. Személyesen viszont korlátozottak a lehetőségek nagyon. Szóval ez most egy ismerkedési tökönlövés. Engem mondjuk a kolleganőim sokszor megdicsérnek, de nekem meg az ellenkező nemből kéne valaki megerősítése. Javaslom az edzőtermet, ha nem rettensz vissza teljesen a társaságba járástól. Ha más nem, lehet eddzős haverokat ott tudnál gyűjteni.
2021. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz változtatni akkor nehezen fogsz kapni pozitív visszajelzéseket, főleg ha a net is ki van zárva. Márpedig ha úgy mondod jóképű vagy akkor mindenhol megvan az esélyed.


De ez a bedepizés nálam is megvan. Vannak jobb vannak rosszabb napjaim. A kollégáim csak a kollégáim.

Ráadásul a fele házas, ha nem is házasok de gyerek az mindenhol van. (Ne értsd félre egyáltalán nem akarok gyereket)

Néha vannak ilyen céges buli félék de nincsenek ott egyedülálló emberek egyetlen egy sem.

És kívülállónak is érzem magam.


2 barátom volt anno, de elköltöztek jó messzire.


És eleinte még kimozdultam egyedül, elmentem edzőterembe is pár évig, de aztán abba maradt.

Nagyon nehezen mozdulok ki, egyre nehezebben.


És a netes ismerkedés számomra halott.

2021. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!