Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők hogyan várhatják el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan várhatják el, hogy egy férfinak legyen önbizalma, ha az sosem kap pozitív visszajelzést?

Figyelt kérdés

Az univerzális tanács a randizásban sikertelen férfiaknak: "legyen több önbizalmad!" De ugyan honnan lenne neki, ha egy átlag férfi (értsd: nem feltűnően jóképű) alapjáraton semmiféle pozitív megerősítést nem kap a nőktől?

És pozitív megerősítés alatt nem a kamut értem ("nincs veled semmi bej" "szerencsés lesz, aki a párod lehet"), hanem az illető "férfi" minőségében való elfogadását.


2013. máj. 29. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, mint a tyúk meg a tojás...
2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

jo kérdés!


na ez az amit egy nőtöl ne kérdezz meg mert erre már nem tud válaszolni,logikája egyiknek sincs,

2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kapsz te,csak nem veszed észre!
2013. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én valamennyit valóban, de én az átlagnál jobban is nézek ki. És még így is minimálisat. De nagyon sokáig átlagosan néztem ki (értsd: nem költöttem rengeteg pénzt fodrászra és jó cuccokra), és semennyit nem kaptam.
2013. máj. 29. 19:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, benne van a nevében, hogy ÖNbizalom.

Magadban kell kialakítani, és nem a visszajelzéseket figyelgetni. Viszont ez egy paradox helyzet, mert ha magadban kialakítod, akkor egyszer csak másoktól is kapod a pozitív visszajelzéseket. Hidd el, ez így működik! :)

2013. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A férfiak hogyan várhatják el, hogy egy nőnek legyen önbizalma, ha az sosem kap pozitív visszajelzést?

L

2013. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os: Mi nem várjuk el. Elég ha adsz magadra, és nem vagy bunkó.

5-ös: Az önbizalom mindig alapul valamin. Pl. ha megtanulsz játszani egy hangszeren, akkor lesz önbizalmad, hogy meg tudsz tanulni egy adott dalt. De ha először adják a kezedbe, nem lesz önbizalmad, hogy meg tudod tanulni, mivel még semmi tapasztalatod a hangszerrel, fogalmad sincs, hogy kell belőle előhozni a megfelelő hangokat.

Ugyanez van az ismerkedésnél is. Önbizalma annak lesz, akinek már összejött valami

2013. máj. 29. 19:34
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

#7: aha persze... adok magamra és nem vagyok bunkó :) szép is lenne, ha ilyen egyszerű lenne.

2013. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor figyelmen kívül hagysz egy rakás srácot, aki valószínűleg érdeklődik feléd.

Amelyik nő igényes, és nem deformált, az kap figyelmet pasiktól. Csak nem biztos, hogy a felső 10%-ból, a maradék meg soknak nem is létezik.

2013. máj. 29. 19:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani,h majd megtalálod a Neked megfelelő,normális lányt...addig meg magadnak építheted az önbizalmadat. ez van.

énmeg csak köcsög faszikkal találkozom, ha pl az egyetemen segítséget akarok kérni egy témában (ergo nem akarom felszedni :D) már akkor sem tud normálisan/illemtudóan viselkedni, akkor mit várjak? szóval az én önbizalmam nem a bunkóktáborán fog múlni...DE tisztelet a kivételeknek!

2013. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!