Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Sűrűn előfordul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Sűrűn előfordul, hogy a férfiaknak nem akarnak fizetni?

Figyelt kérdés

Nem férfiak válasza érdekel.

Olyan nőké akik ismerkednek, eljárnak randizni.

Vagy a párotokkal, hogy volt ez az elején?


2022. jún. 26. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Aki komoly kapcsolatot akart az fizetett általában. Többnyire. Akivel szex volt csak az nem.
2022. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Minden randipartnerem meghívott az első randin. Másodikon pedig felesben fizettünk, ha hagyta. Ha nem, akkor nem erősködtem tovább.


Úriemberekkel mentem eddig randira, nem szarrágókkalm

2022. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Én már nem randizom, van párom, de minden férfi, akivel randiztam, legalább az első randin fizetett/akart fizetni (ha nem akartam folytatást, mindig fizettem a magamét). Akkor is, amikor kifejezetten mondtam, hogy fizetem én mindkettőnkét, mert bár a srác hívott meg, én 12 óra munka után mentem halál éhesen, és nem volt elég nekem a felajánlott kávé, hanem főtt ételt is akartam enni, ezért a helyet is én adtam meg. Volt egy fantasztikusan sikerült, hosszú randim egy másik sráccal, vagy három helyre beültünk, mire a harmadiknál hagyta, hogy fizessem mindkettőnk fogyasztását.
2022. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem fizetett, és ő lett a férjem. De ő olyat adott nekem, amit más meg sem tud közelíteni ;)

Nem pénz kell a csajozáshoz srácok. Ezer ilyen kérdés van h ennyi pénz meg annyi pénz.

2022. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

4

Egy 500-1000 ftos ital nem pénz kérdése szerintem. Ennyire még a barátom és a mentoráltam is méltatom. Aki nagyüzemi randizást akar csinálni előszűrés nélkül, az meg talán nézzen kicsit magába.

2022. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Azért kerültök bántalmazó partnerekhez, mert az olyanokat keresitek, akik a pénzzel akarnak megnyerni titeket. Mindegy h 500 vagy 1000 ft, engem ne hívogasson meg senkiy mással akarjon levenni a lábamról. A rossz pasik szorulnak rá, hogy fizessenek.
2022. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

2#


Akkor a nők nagy része sz.arrágó?

Hiszen a többségük nem akar fizetni randikon.


Te is sza.rrágó vagy? Hiszen mondtad hogy legtöbbször a férfiak fizettek a randijaidon.

2022. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

"Mindegy h 500 vagy 1000 ft, engem ne hívogasson meg senkiy mással akarjon levenni a lábamról."


Az a te problémát, ha nem tudod megkülönböztetni azokat a férfiakat, akik pénzzel akarnak levenni a lábadról, és és azokat, akikben van annyi nagylelkűség és lovagiasság, hogy első, vagy akárhányadik randin meghívnak egy italra vagy esetleg akár egy vacsorára.


"A rossz pasik szorulnak rá, hogy fizessenek."


Te tényleg nem találkoztál még olyan férfival, aki - függetlenül attól, hogy mennyire vonzó pasi - nem azért hív meg bármire, mert "rászorul", hanem azért, mert ez számára egy szívből jövő gesztus, amit természetesnek érez, és amit egy nő sokféleképpen tud később viszonozni, ha nem ér véget a történet az első randi után?

2022. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok! Életemben nem fizettem még randin! Soha! ... most, hogy férjnél vagyok, nyilván közös a kassza, de most is ő veszi elő a tárcáját az etteremben, közös programokon stb. Holott közös a bankszámla
2022. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

9#


Nem szégyenled magad? Micsoda szar.rago vagy. Sajnálod a pénzt egy üdítőre vagy sütire? A sokadik randin már illik a nőnek is visszahívni valamire a férfit. Szóval semmi mentséged nincs, még akkor sem ha nő vagy.

2022. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!