Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Sűrűn előfordul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Sűrűn előfordul, hogy a férfiaknak nem akarnak fizetni?

Figyelt kérdés

Nem férfiak válasza érdekel.

Olyan nőké akik ismerkednek, eljárnak randizni.

Vagy a párotokkal, hogy volt ez az elején?


2022. jún. 26. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem sűrűn. De előfordult. El is ment a kedvem a továbbiaktól. Amúgy ez a fizetősdi valójában egy nagyon jó szűrő. Már az első randin kiderül ki mennyire lovagias. Így nem pazarlom az időmet olyanokra, akikkel nem akarok semmi komolyat.
2022. jún. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen suttyókat, mint a 4-es és a 10-es remekül ki lehet vágni a randin, erre a fizetès (hiánya) remek szűrő.

(A 4-es is csak egy élettelen incel, nem nő🤫)

2022. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig minden pasim fizetett minden randin…
2022. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10

Nem kell mentegetőznöm semmiért! Szerintem teljesen rendben van, hogy te ezt így gondolod! Csak akkor a nők meg nem fognak veled elmenni randizni. Nekünk meg ehhez van jogunk.


Csak uriemberekkel randiztam/voltam parkapcsolatban! Te nem vagy az!

2022. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

14#


Természetesen minden nőnek joga van, hogy azzal menjen el randizni akivel szeretne. De nem értem, hogy miért dőlne össze a világ, ha egy sokadik randin visszahívnál egy férfit egy sütire? Mert anyagilag hátrányos a férfira nézve ha mindig mindent ő fizet.


A nők miért nem akarnak változtatni egy olyan társadalmi szokáson ami a leendő párjukra nézve igazságtalan és hátrányos helyzet? Hiszen a nőnek is van fizetése.


Meg így akkor ez az egész egy rejtett prostitúció nem? Hiszen férfiként azért fizetek, hogy ne szűrjem ki magam a nőnél, és lehetőségem legyen a párkapcsolatra. Tehát akkor fizetek egy nőért. Ezt csinálják a prostik is a szexért. Te meg akkor ugyanazt egy párkapcsolatért.

2022. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15

Eleve nem randiznék olyan férfival, akinek egy süti/ettermi vacsi érezhető tétel....

2022. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

17#


Itt nem csak az anyagiakról van szó, hanem ez egy gesztus. Ha engem a nő a sokadik randin sem hív vissza valamire, akkor az azt mutatja, hogy később is majd csak nekem kell mindent megtennem a párkapcsolatért, mert ő egy olyan királynőnek képzeli magát, aki semmit nem hajlandó tenni a másikért.


Vagy te csak fizetni nem fizetsz semmit a férfinak, viszont főzől neki? Vagy kedveskedsz neki valami mással? Vagy ha semmivel, akkor ezt hogyan gondolod? Mert akkor nálad a párkapcsolat csak azzal egyenlő, ha te kapsz, adni meg már semmit nem adsz. Ez így akkor nem párkapcsolat , csak kihasználás.


Mondjuk ha szülinapja van a férfinek, akkor sem hívod el valahova, akkor is ő fizet?

2022. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenhol a férfi fizet!

Főzni termeszetesen főzök. Sőt, házimunka 100%at én csinálom, mivel én 8 oraban dolgozom, itthonrol, HO.ban, (ami inkább csak) ő meg 12-16ban viszi a vallalkozást, ami ek a gyümölcsét én is élvezem.

2022. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én soha nem randiztam volna olyan pasival, aki nem fizet első randin. Első néhány randin. Persze a sokadikon már én is felajánlottam, és párkapcsolatban meg közös kasszán vagyunk.

Nagyon szánalmas az a kifogás, hogy ez prostitúció lenne. A csajozáshoz pénz kell, sajnálom.

A férjemnek van egy szingli munkatársa. Nem nagyon jut el a második randiig senkivel. Kifejtette ő is a férjemnek, hogy egyenjogúság van, stb, akkor a nő is fizesse a saját részét. A párom mondta neki, hogy na, ezért nem jutsz tovább az első randinál. Lehet itt bizonygatni, hogy mennyire szemét anyagiasak a nők, de ez egy szokás.

jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!