Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan hogy a barátotok nem pont úgy nézett ki amilyen párt elképzeltetek korábban?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, boldog vagyok vele ,ő is velem de nem pont ilyen kinézetű párra gondoltam korábban. Sokat beszélgettünk napokig és beleszerettem. 1.5 hónapja vagyunk együtt. Már pár hete nagyon korai dolgokat mond (gyerek, házasság). Ez furcsa szerintetek? Vagy előfordulhat ilyen ennyire korán? Nagyon kedves, sokat beszélgetünk, irogatunk de nem pont ilyen kinézetű férfit képzeltem el korábban.
2022. nov. 23. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Nekem még nem volt barátom, és nagy valószínűséggel nem is lesz soha, mivel hetero férfi vagyok.
2022. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Én az exbarátnőmmel jártam így. Nem éri meg megalkudni.


29/F

2022. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

#2: "Nem éri meg megalkudni."


Ez a része teljesen jogos, de akkor minek raboltad az idejét, és áltattad (és minden bizonnyal magadat is) azzal, hogy ő kell neked?

2022. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Na ebből is félrekúrás, átbaxás lesz. Itt az újabb bizonyíték, hogy hiába a jó belső értékek, a nők akkor se fognak elfogadni, ha nem nézel ki jól. Még ha össze is jön veled a csaj, mint a kérdező is, akkor is kifelé fog kacsingatni és jobb kinézetű pasiról álmodozni, hiába teszed ki neki a lelked is.
2022. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
3: Itt ismertem meg, és előbb kedveltek meg mint sem képet kértem volna. Totál nem volt az esetem, de összejöttünk. Nem bántam meg a döntésem, hogy engedtem lejjebb az igényeimből, de mindvégig volt egyfajta hiányérzetem a külső szépséget illetően. Első kapcsolatom volt, szóval nem tudhattam akkor még mindent. Valójában itt én voltam az áldozat, ugyanis átvert a külsejével kapcsolatban...
2022. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

"Valójában itt én voltam az áldozat, ugyanis átvert a külsejével kapcsolatban..."


Senki nem kényszerített rá, hogy kapcsolatba kerülj vele, miután a képét elküldte, akkor sem. Akkor lettél volna áldozat, ha nem lett volna végig döntési jogod, hogy vele akarsz lenni, vagy sem. Szóval hagyjuk a szerecsenmosdatást.

2022. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te átvered saját magadat. Ennek csúnya vége lesz.
2022. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
6: Az a döntési szabadságommal való visszaélés, ha a döntésem hamis alapokra hozva kell meghoznom, mert szándékosan megtévesztett. Utána meg már amikor szerelmes voltam túl késő volt viszakozni. Nem is lehetett. Ez nem döntési szabadság, hanem beetetés... De azt gondolsz akit akarsz. Ennél jobban nem fogom magyarázni.
2022. nov. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

#8: "Utána meg már amikor szerelmes voltam túl késő volt viszakozni."


Jujj, de szánalmas. Szerelmes voltál, de nem tetszett a külseje? Mégis kit akarsz átverni?

2022. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
9: Gondolsz amit akarsz. Látszik, hogy nem tudsz, vagy nem akarsz megérteni engem. Innentől kezdve a kommunikáció teljesen értelmetlen. Szóval szevasz.
2022. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!