Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gyerekkel párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy két hónapos kisbabám és úgy nézz ki hogy nem maradunk együtt a férjemmel.

Visszaesett az alkoholba, a sokadik sokadik esélyt adtam már neki. Sajnos már nem bízom benne.

Ő azt mondta hogy nem kellenék senkinek se gyerekkel.

26 éves vagyok és lehet hogy 5-6 év múlva meg próbálnám újra a társkeresést, remélve hogy nem fogok egy újabb szenvedély beteg embert kifogni...

Szerintetek is esélytelen így?



2022. nov. 11. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
5-6 év múlva nőként szerintem jó esellyel igen.
2022. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy esélytelen. Csak azért mondja ezt hogy ne dobd ki. Ha valaki szeretni fog, akkor elfogadja hogy van gyereked. Nem azon fog múlni. Persze kicsit macerásabb egy gyerekkel, de ez nem akadály
2022. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősöm ugyanígy járt. Teljesen depis lett, leköltözött egy faluba a nagymamájához. Gyerek 1 éves korára már terhes volt az új férjétől!
2022. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem teljesen esélyes, még 40+ -osan is sikerült már sok nőnek.
2022. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok ahhoz, hogy annak tudatában vállaltál gyereket valakivel, hogy alkoholista volt már a gyerek születése előtt is.
2022. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem tudom-fogom megérteni, hogy "érett" felnőttek miért dobálóznak egy picibaba-gyerekember szivével, lelkivilágával ilyen könnyedén.

Ez a harmadik alaputálat nálam az életben. Ez a "hoppelélveztembenned", meg a "véletlenülterheslettem" hülyeség.

Mi a pitliért kellett egy alkoholista hülyének gyereket szülni ? Úgyis a baba szívja meg az egész életét a felnevelődése kezdetétől már.

2022. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
6-os azért, mert csak magukkal foglalkoznak. Kellett a gyerek, mert már a szomszédnak is volt vagy csak mert ő már úgy gondolta, hogy mindenképpen gyereket akar és az alkesz volt kéznél, igaz, hogy szar a kapcsolat, de legalább van ... sokan így vannak vele. Azokra mondják, hogy önzőek, akik nem akarnak gyereket, de szerintem ez az igazi önzőség. Legyen meg, amit ő akar, aztán hogy a többi hogyan fog alakulni, már leszarja. Egy újabb gyerek, akit jó eséllyel le fog szarni az apja, mert csak alkohol érdekli.
2022. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

Kevés az infó!


- Jó nő vagy?

- Anyagiak/hitel?

- Ex férj képben marad, vagy nem zavarna, ha eltűnne?

- Melód lenne?

- Akarol még babát?


Idősebb, kövérebb, incel pasi is jó?

2022. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

5ös

Nagyon hamar hozzám költözött és fél évvel rá terhes lettem. Akkor még nem tudtam hogy rendszeresen iszik. Havonta 2x ivott volt hogy én is meg ittam vele egy pohár bort. Köszönhetően a viselkedésének azóta nem szeretem az alkoholt pedig régen évi 1-2x ittam.

De sikerült el hitetnie velem hogy az nem pia szag hanem energiaitalt ivott, és a parfüm miatt érzem annak a kabátját és ruháját.

Amikor kiderült már terhes voltam és szét is mentünk de azt ígérte hogy változni fog. Bennem élt egy családi idill anyával és apával. Nagyon jó apa volt de egy hónapja már többszörösen visszaesett.

Nagyon sokat küzdöttem hogy működjön de kifáradtam. A sok hazugság,az alkohol szag, és az üvegek dugdosása..

Ha már az elején tudtam volna hogy iszik össze se jövök vele de eltitkolta.

Könnyű ítélkezni úgy hogy nem tudod az előzményeket, csak gratulálni tudok hozzá.

2022. nov. 11. 14:15
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

"Könnyű ítélkezni úgy hogy nem tudod az előzményeket, csak gratulálni tudok hozzá."


Meg lehet sértődni, de akkor is hipp-hopp szültél valakinek, akit még csak nem is ismertél. Mi az, hogy terhes lettem? Ez nem csak úgy megtörténik valakivel, gondolom tudtátok, hogy mivel jár, ha nem védekeztek!?

2022. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!