Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gyerekkel párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy két hónapos kisbabám és úgy nézz ki hogy nem maradunk együtt a férjemmel.

Visszaesett az alkoholba, a sokadik sokadik esélyt adtam már neki. Sajnos már nem bízom benne.

Ő azt mondta hogy nem kellenék senkinek se gyerekkel.

26 éves vagyok és lehet hogy 5-6 év múlva meg próbálnám újra a társkeresést, remélve hogy nem fogok egy újabb szenvedély beteg embert kifogni...

Szerintetek is esélytelen így?



2022. nov. 11. 13:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem másokat kell okolni, hogy elcseszted egy gyerek életét! Az emberek általában megtervezik a családalapítást. És van az a kategória, aki nem gondolkodik, csak cselekszik, te ebbe a kategóriába tartozol.
2022. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ismétlem hamar egy hónap járás után össze költöztünk és egymásba szerettünk. Ő idősebb 34 éves.

Voltak terveink is már a terhesség előtt meg kérte a kezemet. Nagyon gyorsan alakultak a dolgok és igen csak utána derült ki hogy rendszeresen iszik. :)

Fel tettem egy kérdést de egyből támadni kell mert bele írtam hogy miért lett vége. Szívből remélem hogy hasonlóan alakul a ti életetek is. Mert ítélkezni k@rva könnyű. Írogassatok csak tovább nem fogok válaszolni többet mert h@lye embereknek kár magyarázni.

A többi normális választ köszönöm.

2022. nov. 11. 14:24
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Manapság nagyon gyakori a mozaik család. Tehát amennyiben Te is elfogadod leendő párod másik nőtől született gyermekét nyert ügyed lesz. Főként ha hajlandó leszel szülni egy közöset.

De amúgy szerintem jelenlegi párodat küldd el szakemberhez/elvonóra. Tegyetek egy lépést efelé

2022. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nagyon sok esélyed van, itt azt mondják, hogy akadály a gyerek, de ez nem igaz! A való életben én pont az ellentétét tapasztalom, baráti, családi, és munkahelyi környezetben is. Szval akik ide írnak, nem is tudom elképzelni milyen világban élnek.
2022. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Rengetegen találnak gyerekkel is új kapcsolatot. Celebvilágban pl rengezeg a példa
2022. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni.
2022. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező ne. Foglalkozz a sok bunkó kommentiroval, én már nem nagyon írok ide ki semmit, mert hordaban támad a sok éhes farkas
2022. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

A sok ítélkező szupermegfontolt, hipererkölcsös, mindenreisvankészválaszom übermenschnek üzenem: a tudatlanok magabiztosságának hívják azt az "erkölcsi talapzatot", amiről most leugatták a kérdezőt, ellenben egyetlen hasznos választ sem adtak. Az így meg úgy kellett volna, jó hülye voltál típusú hozzászólás minden, csak nem hasznos. Pláne, hogy a kérdező krvára nem ezt kérdezte.


Kérdező! 41 voltam, amikor a férjem otthagyott egy óvodás gyerekkel. Biztos voltam benne, hogy soha többé nem lesz párkapcsolatom, hiszen ugyan mégis kinek kellenék én ennyi idősen egy kisgyerekkel, pláne hogy ismerkedni sincs időm. Két évvel később megismertem valakit, akinél hozzám illőbb emberrel még életemben nem találkoztam, azóta is együtt vagyunk. Úgyhogy 26 évesen semmiképp se add fel!

2022. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív rezgésű válaszokat! Feldobtátok az estémet!

Szép estét mindenkinek!😇😊

2022. nov. 11. 20:52
 20/24 anonim ***** válasza:
48%

Most, hogy tudjuk az előzményeket, semmivel se tűnsz okosabbak, sőt!

De, lesz pasid, ugyanilyen és kb.3hónap után terhes leszel tőle is, nyugodj meg. Olyan buta vagy, hogy a saját hibádból se tanulsz, de az megy, hogy kiossz mindenkit, aki szokott gondolkodni.

2022. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!