Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan hogy a barátotok nem pont úgy nézett ki amilyen párt elképzeltetek korábban?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, boldog vagyok vele ,ő is velem de nem pont ilyen kinézetű párra gondoltam korábban. Sokat beszélgettünk napokig és beleszerettem. 1.5 hónapja vagyunk együtt. Már pár hete nagyon korai dolgokat mond (gyerek, házasság). Ez furcsa szerintetek? Vagy előfordulhat ilyen ennyire korán? Nagyon kedves, sokat beszélgetünk, irogatunk de nem pont ilyen kinézetű férfit képzeltem el korábban.
2022. nov. 23. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Indultam szőke, kék szeműek iránti érdeklődéssel. Ők általában átlagos testalkatúak voltak > nagy vonalakban.

Aztán tetszett sötétbarna szemű, hajú is, aki nagyon vékony volt.

Volt mindezek kombinációja, csak duci testalkattal. Ééés még sok más kombináció is volt... Rengeteg.


És a jelenlegi párom, világos barna szemű, fekete hajú, enyhén izmos, átlagos magasságú pasi. Egyszerűen imádom mindenét. De soha nem gondoltam volna, hogy ilyen pasim lesz.

2022. nov. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Folytköv..

Egyébként az nem baj, hogy nem olyant képzeltél el. Inkább az a baj, ha mondjuk nem tetszik, nem vagy oda érte és így vagy vele együtt. Egyszerűen ennek ninvs értelme.


Az pedig, hogy most akarna gyereket, házasságot az piros zászló. Ha csak beszélgettek arról, hogy majd a későbbiekben mit akartok ezzel kapcsolatban az sosem baj. Legalább tisztában lesztek azzal, hogy egymást keresitek e, egyáltalán.

2022. nov. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ésn belépéshez ebbe a hibába, hogy tök normális volt, de külsőre nem az esetem. Hozzá is mentem, de nem működött, és semmi más baj nem volt, csak részemről a vonzalom hiánya. Tapasztalatlan voltam, második pasi volt az életemben. Elvoltunk, de engem megviselt az egész, viszont megtanultam, hogy nem kell valakivel kapcsolatban lenni, csak mert ő komolyan gondolja velem.
2022. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Beleestem (kibaszom ezt a tabletet)
2022. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mármint elváltunk.
2022. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem feltétlen lesz ebből félrekúrás. Mindig barna hajú, barna szemű, izmos, borostás pasi volt a zsánerem. 6 éve összejöttem a párommal, szőke, kék szemű, kevésbé izmos, személyiségileg nagyon összeillünk, tökéletesen működik a kapcsolatunk.
2022. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem akkor nem vaj, ha nem az idealod a párod, ha a szexuális vonzalom megvan.

Nekem mindig a barma hajú barna szemű sracok jöttek be, akik izmosak. Volt ilyen párom, vele nagyon nem működött. A mostani párom magas, kék szemű és szőke hajú és habár nem volt az esetem, vonzónak talaltam és mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, beleszerettem. Azóta öt látom a világ legvonzóbb ferfijanak.


24N

2022. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
17. Mert a barna haj , barna sem csak izmosban lehet jo ...
2022. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!