Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne mindig a legrosszabbat feltételezzem?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, kb 2 és fél hónapja járunk. Mindig ír reggel, hogy jó reggelt stb erre ma még semmi.

Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mi van ha ghostingol szó nélkül. Hiába nincs semmi jele meg találkozunk elvileg ma is.


Konkrétan olyan szinten önbizalomhiányom van, hogy most emiatt teljesen el van cseszve a napom, pedig tudom, hogy ezer más oka lehet ha valaki nem ír éppen.


Mit csináljak ezzel? Konkrétan a saját életem keserítem meg...



2023. okt. 17. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmaddal kezdj el valamit.
2023. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk én megértelek. Mivel manapság ilyen az emberek jó része, hogy szemrebbenés nélkül meg tudja ezt tenni a másikkal. 😪

De azzal tudnál valóban javítani hogy elhiszed magadról, hogy te vagy annyira értékes ember hogy veled nem fogják ezt tenni.

2023. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy megunta, hogy mindig ő teper érted, te pedig ahelyett, hogy a jelenlegi helyzetben inkább ráírnál, hogy hogy van, inkább itt siránkozol...

Lehet vergődni a kóros önbizalomhiányoddal, de egy kapcsolathoz két ember kell, mindkettőnek tennie kell bele és hozzá..

2023. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én azt nem értem, de sehogyse akárhogy is szeretném, hogy kisebbségi komplexusban szenvedő alanyok, mint te minek a szösznek ismerkednek, de komolyan. A másik ember nem fog neked varázsolni magabiztosságot, az belülről tőled fakad, vagy hiányzik.

Ha most ő tegyük fel elmegy hétvégére a haverokkal akkor megint azon fogsz sopánkodni, ha együtt lesztek akkor a kolléganője fog bizgatni stb. Mindig lesz okod féltékenységre, bizalmatlanságra a saját önértékelési gondjaid miatt.

Mi lenne hogyha pasizas/nozes helyett inkább magadon dolgoznál és csak aztán ismerkednél? ^^

2023. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

4-esnek teljesen igaza van.

Először magadat tedd rendbe, addig neki se kellett volna állnod ismerkedni.

2023. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyenen sosem kattogtam, hogy mi van ha megcsal. Azzal úgy vagyok, hogy felesleges mert ha valaki meg akar úgyis megteszi, ergo minek aggodjak:D

Szóval ha elmegy a haverokkal valahova menjen nyugodtan, ilyeneken sosem paráztam.


3. kommentelő nem tudon minek vagy ilyen bunkó, nyilván nem csak ő tesz a kapcsolatért.

2023. okt. 17. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább valami plusz, bár eléggé hihetetlen, na de te jobban ismered önmagad.

Viszont nem kéne arra gondolni, hogy azonnal eltűnik mint a kámfor, mert nem írt üzenetet. Ha meg mégiscsak eltűnik szó nélkül az az ő szegénységi bizonyítványa, semmi köze hozzád. Ha olyasmi fordul elő, keress mást!

2023. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmadat tedd rendbe. Másfelől legyél te is kezdeményező. Néha nem baj az. :D Addig sem arra vársz, hogy ő kezdeményezzen. Ennek kölcsönösnek kellene lennie.
2023. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!