Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért feltételezik rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételezik rólam mindig a legrosszabbat az emberek? (Aki jóképű az csak rossz lehet? )

Figyelt kérdés

Sokan jóképűnek tartanak, több lánynak is bejövök, de én nem vagyok az a nagymenő nőfaló típus aki mindenkivel lefekszik ,sokkal inkább visszahúzódó és békés típus.

Komoly kapcsolatra vágyom. Azt hinné az ember, hogy milyen könnyű dolgom van, pedig egyáltalán nem. Beleszerettem egy lányba, aki ilyen rendes visszafogott, komoly lány, de nem hiszi el, hogy tényleg ő kell nekem, nem akar összejönni velem, mert azt hiszi, h csak pár éjszakára kell nekem. Közben meg van egy másik csaj, akit le se tudok vakarni, mert folyton nyomul rám, de ő eléggé az a könnyűvérű típus, nekem az ilyen rámenős lányok nem jönnek be, kiábrándítóak, na ő meg amikor lepattintottam rögtön kitalálta, hogy biztos meleg vagyok és ezt kezdte terjeszteni rólam. "Mert egy jóképű férfi az csak kihasználja a nőket, lefekszik minél többel, ha meg nem ezt teszi, akkor meleg." Hogy lehet ilyen egysíkúan gondolkodni?


2016. máj. 29. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Üdv a világomban. Többet kell küzdenünk egy nőért mint egy csúnyább pasasnak. Kicsit ironikus nem ?
2016. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Titusztitusz ***** válasza:
26%
Hát igen...A "jóképüségnek", előnyös külsőnek vannak bizony sokszor hátrányai is...Mivel az ilyen fickók hasonló helyzetben vannak sokszor, mint a "szőke nők"...Szegény szőke nőkre is örökösen rá van húzva az, hogy "buták,ostobák",pedig ez is csak egy jellegzetes előítélet...Ami pedig egyáltalán nem igaz...Vagy legalábbis nem ÍGY igaz...(Én magam ismertem/ismerek sok szőke nőt, és egyáltalán nem buták...Vagy legalábbis semmivel sem butábbak,mint a sötétebb haju társaik...)Szóval szegény jó kinézetü férfiaknak is megvan a maga keresztje vitán felül...Én mindig azon jelenség előtt álltam értetlenül, amikor szembesülnöm kellett SZINTE ÖRÖKÖSEN azzal az elvárással, hogy "nekem mint jó,és megnyerő külsejü fickónak, KÖTELESSÉGEM LENNE(!!)állandóan nők után mászkálni, meg hajtani rájuk, mert csak"...Ez nem vicc...Számtalan esetben jártam úgy, hogyha bekerültem valami addig nem ismert hölgytársaságba, az adott hölgyek kicsípték magukat alaposan, aztán VÁRTÁK NAGY IZGALMAK KÖZEPETTE, hogy kezdjem az UDVARLÁST,MEG AZ UTÁNUK VALÓ MÁSZKÁLÁST...Hát...Az ilyesmi nekem viszont nemnagyon szokásom sohasem,mivel alapbol a nyugalmat,a csendet, és a minnél "energiatakarékosabb" életmódot kedveltem világéletemben, amibe sehogyse fért bele sohasem az idő, és energiarabló "udvarlás", meg a nők utáni koslatás...Dehát EZT sehogyse akarták megérteni sohasem a hölgyek...Éshát az én esetemben is kitalálták sokszor azt, hogy "nem a nőket szeretem valójában",mivel úgymond NEM VAGYOK HAJLANDÓ AZ ELVÁRÁSAIKNAK MEGFELELŐEN VISELKEDNI...Pedig én mindigis nagy barátja voltam a hölgyeknek, csak úgy voltam a dologgal, hogy ÉN NEM AKAROK MEGHÓDÍTANI SENKIT SEM, de ha valaki MAGÁTOL kinézett magának, és szimpinek tartott, és MÁSZOTT RÁM, az ellen a hölgy ellen sohasem volt kifogásom, amennyiben jól nézett ki az illető...De azért beletellett mindig jó idő, mire a hölgyek VÉGRE felismerték ezt a megoldást...Nade egy szó mint száz, én mindig HÁTRÁNYKÉNT éltem meg,és át azt az előítéletet, miszerint egy "helyes palinak KÖTELESSÉGE MINDIG nők után mászkálni...Akár tetszik neki a dolog, akár nem"...És ami engem a legjobban zavart mindig ebben az egészben, az az volt, hogy BEZZEG A RONDA CSÓKÁKTOL, LÚZEREKTÖL nem várták el sohasem a nők, hogy "kötelességük legyen nők után rohangálni örökösen"...Bezzeg tőlem...Érdekes ez a világ nagyon...
2016. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyanúsan kezelnélek, szóval nem lep meg. Volt nekem is ilyen esetem, h "a minden pasi rá akar hasonlítani, minden nő rá akar hasalni" pasi engem szúrt ki, és nem tudtam vele mit kezdeni.

Azt ajánlom, h a nővel akit meg akarsz kapni, légy türelmesebb és próbálj meg vele több személyes kontaktust kialakítani. Kontaktolj, finoman jelezd neki, h Neked csakis ő, metakommunikációval. Hívd el kirándulni vagy bármi semleges helyre, h lássa az igazi arcodat.

2016. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a lánnyal (és úgy érzed pár randi után sem változna meg a véleményed, mert akkor igaza is lesz), hívd el egy kávéra vagy sétálni. Ne randira, hanem csak beszélgetni egy nyugodt helyen, lehet olyan is, amiről tudod, hogy érdekli a lányt (már ezzel a figyelmességgel közelebb kerülsz hozzá). Ne mássz rá, ne erőltesd, csak hagyd, hogy beszéljen magáról és te is magadról. Ne szakítsd félbe, engedd előre ajtónál, stb. Így rájön, hogy más vagy, jobban megismer, ezután pedig nem lesz nehéz. 21/l
2016. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"de nem hiszi el, hogy tényleg ő kell nekem, nem akar összejönni velem, mert azt hiszi, h csak pár éjszakára kell nekem" - most még nem hiszi el, de hát legyél kitartó.. nyár végére talán kapisgálja majd...
2016. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igen, hasonlóképpen jártam énis, nem vagyok ugyan helyes, de egy olyan lánynál próbálkoztam, akit már sokszor ejtették egyéjszaka utàn, és amikor jöttem én, csak pislogott, megijedt, megszeppent, nem tudott mit kezdeni a helyzettel. Aztán egyszer kinyögte, hogy még sosem kezelték nőnek, mindig csak ilyen kis oldaltáska volt a pasiknak. Szerintem légy türelmesebb vele
2016. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mikeXxX ***** válasza:
Haver kezet foghatnánk legutóbb egy lány azt mondta (első randin )te biztosan egy kaszanova vagy és minden nap mást viszel haza és lerázott és letiltott bár nem mondom hogy szép lány volt de én személyisége miatt akartam vele találkozni .
2016. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én értem a lány helyzetét. Most légy ilyen romantikus gyerek, akkor is, ha amúgy nem lennél. Vegyél neki rózsát, meg ilyenek. Idő kell neki, hogy elhiggye, hogy tetszik neked, és a rózsa azért kell, mert sztereotípia: klasszikus úriember látszatát kelted tőle, és könnyebben megbízik benned.
2016. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a lányt. Mostani páromhoz én is így álltam eleinte, de én kicsit lazábban kezeltem. Elmentem vele randira, elcsattant pár csók. Mindentől függetlenül, amit gondoltam róla, azért jól esett a figyelme. Aztán kezdett megnyílni nekem, elég gyorsan átláttam rajta (pozitív értelemben), és hallottam a negatív kritikákat is róla ismerősi körben, ami semmi kézzel foghatö nem volt, csak hogy szerintük egy egoista p*cs. Velem kb az első 2 randin viselkedett úgy, de nem reagáltam rá, és akkor foglalkoztam vele, mikor kedves volt. Majd megtudtam, hogy másfél éve egy nő sem állt vele szóba, és korábban is rengeteg visszautasítást kapott a magassága miatt (170 centi magas, ami nekem messze nem probléma, mert nagyon picike vagyok, így eszembe se jutott, hogy ez gondot okozott neki valaha is, így kissé megszeppentem, mikor kifakadt). Szóval, fogalma sincs igazából, hogy kell csajozni, és már elég erősen kezdett lemondani a témáról, mikor megismert engem.

Lassan fél éve együtt vagyunk, és soha egyik párom sem volt olyan figyelmes és odaadó, mint ő. Néha most is eszembe jut, hogy túl tökéletes hozzám, de ha csak szóvá teszem, 10 percig nevet rajta, aztán megölelget :)


Szóval igen, jól mondják a többiek, legyél türelmes hozzá és figyelmes. A viselkedése nem neked szól igazából, az önbizalomhiánya és az előítéletei beszélnek csak belőle, de azt könnyedén levetkőzheti, ha megismer, és látja, hogy tisztességesek a szándékaid.

Sok sikert hozzá, remélem szerencsével jársz :)

2016. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!