Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esély ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély ebben a helyzetben komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Következő a helyzet. Pár hete találkozgatok egy sráccal akivel több randin túl vagyunk már. Én nagyon jól éreztem vele mindig magam és szerintem ez részéről is kölcsönös. Régen éreztem olyan vonzalmat és szimpátiát mint vele. A legutóbbi találkozásunkkor felmerült a kérés, hogy ki mit szeretne ebből a szituációból kihozni. Bevallotta a srác, hogy ő nem gondolkodott komoly kapcsolatban de olyan jól érezte velem magát, hogy elbizonytalanodott ebben a kijelentésében és kis időt kért a dolgok átgondolására. Én természetesen nem siettettem és beleegyeztem. Volt már valakivel hasonló? Mennyi esély van arra, hogy végül azt mondja folytassuk és próbáljuk meg egymással? Illetve mennyi időt kell ilyenkor hagyni a másiknak csak, hogy ne kérdezzek rá nála túl korán nehogy ezt sürgetésnek vagy nyomulásnak fogja fel.


Köszönöm előre is a hozzászólásokat és a tanácsokat.



2023. okt. 6. 21:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
88%
Az emberek nem szoktak időt kérni arra, hogy gondolkodjanak. Mindenki tudja, hogy mit akar, ha te olyannal vagy együtt aki nem az egy kisgyerek. Ha meg is gondolja magát az idő alatt amit kért az nem azért lesz mert egy napig ezen fog rágódni, vagy egy hétig hanem azért mert valami/valaki más meggyőzte arról, hogy érdemes neki vágni, de mondom mégegyszer ennek semmi köze ahoz, hogy mennyi időt kér. Az időt akkor szokták kérni amikor valamit nem akarnak kimondani mert gyávák vagy csak önzőek és félnek attól, hogy valamit veszítenek.
2023. okt. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10# persze ez így van. De lehet ha szexre megy csak, előbb bele un ebbe ha látja hogy nem lesz szex, és legalább akkor a kérdező nem sérül tőle.
2023. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Óvatos leszek.


Engem csak az bíztat vagy bizonytalanít, hogy úgy állt a dologhoz, hogy nem akar kapcsolatot és a velem eltöltött idő bizonytalanította el, hogy lehet mégis jó lenne. Ez szerintetek mennyire jó jel?

2023. okt. 7. 11:13
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De az hogy hezitál rajta még nem jelent semmit, majd ha elhatározza legyen komoly, egyedül az lesz előrelépés az ügyben.
2023. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!