Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-22 éves fiúk közül mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 éves fiúk közül mennyire könnyű normálisat találni komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én találtam (vagy ő talált meg engem?). Most 22 éves, kb 1-1.5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk.


Sok srácot ismerek ebből a korosztályból és a legtöbbről úgy gondolom, hogy ha nincs is kapcsolatban, alkalmas lenne egy komoly kapcsolatra egy hozzá illő lánnyal. (Legtöbb ilyen srácot egyetemi szakkollégiumból ismerem)


Egyébként ismerkedni nem egyszerű. De elég egyszer találni valakit. Ha jót találsz, lehet, hogy egy életre megoldódik ez a kérdéskör számodra.

2023. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek párat magamat is normálisnak tartom. Bár lehet nem ugyan azt gondoljuk jó partinak.
2023. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt gondolom, hogy ismerkedni emberekkel nem párkeresési célzattal könnyű, olyat találni nehéz aki igazán a társunk tud(na) lenni, akivel igazán passzolunk. Ehhez szerencse kell.
2023. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én 23 vagyok, én már nem kellenék neked, mert nem vagyok 20-22? Nem ismerkedni akarok, csak wow amiatt, hogy 20-22-ben gondolkozol csak.
2023. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!