Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az a komolyan vehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a komolyan vehető társkereső, ahol egy férfinak van esélye komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezzel a névvel regisztrálsz sehogy se lesz esélyed.
2022. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi a Randivonalon jöttünk össze.
2022. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nincs ilyen. Mindenhol csak a top pasiknak van esélye ismerkedni az átlagosnak vagy az alattinak nincs esélye sehol erre én vagyok a példa. A nők mindenhol a szőke herceget várjak tökéletes testtel és arccal és nekik adnak csak esélyt. Én 2 év társkeresőzés után 1 kezemen megtudnám számolni mennyi randim volt sőt 1 kezem még sok is lenne hozzá. Ezek ilyenfajta pénzlehúzó oldalak és olyanra vannak csinálva hogy az üzemeltetőknek legyen jó, nekik termeld a lóvét és képesek kamu nőket azaz botokat alkalmazni hogy le tudjanak húzni. Ők jól járnak te meg duplán rosszul. Se nőd nem lesz de pénzed sem! Időhúzás az egész online társkeresés!
2022. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
2-es! Mikor jöttetek össze, 5-10 éve? Akkor még talán volt értelme az online ismerkedésnek amióta én űzöm azóta sajnos nincs, de gratula nektek.
2022. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

4#, fél éve. Első randi volt mindkettőnknek onnan, szinte rögtön a regiszráció után. Nagyon egymásra találtunk, össze is költöztünk, és természetesen már nem vagyunk fent tátskereső okdalon. 40 körüliek vagyunk egyébként.

Köszönöm szépen.

2022. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
WoW! Nem is gondoltam volna hogy 2021-2022-ben még lehet ezeken a trágya és pénzlehúzó f.skereső oldalakon ilyen gyorsan ismerkedni és ilyen hamar párkapcsolatot kialakítani. Én nekem 2 év alatt ilyen szerencsém soha nem volt pedig a profilom mindig igazolva volt az adatlapom meg 100%-an kitöltve de hát szerencsés emberek mindig vannak de balszerencsések is. Nem vagyunk egyformák!
2022. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
40 körüliek vagytok. Talán már 30-40 éves korban eljut oda az ember hogy idegenként társkereső oldalakon tudjon a másik féllel kommunikálni és ne csak az egyik írjon a másiknak. Nálam azaz a fiatal korosztálynál sok esetben nagyon egyoldalú a kommunikáció. Azaz én hiába írok minden nőnek a nőknek a válaszadás nagyon a nehezükre esik mert ugye a nekik minél jobban kinéző pasi kell nem az átlagos. Mi fiatalok még a legjobban kinéző dolgokra hajtunk meg mindenből a legjobbat és legtöbbet szeretnénk de remélem 30-40 éves korra már odáig is eljutunk amikor szembesülünk azzal hogy milyen h.lyék is voltunk régen és rá jövünk hogy az átlagos is van olyan jó mint a kiváló, sőt sokszor még jobb is mert ugye nem minden arany az ami fénylik és ez a legtöbb csodálatos külsővel megáldott emberre igaz is!
2022. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy 5-ös! Sok sikert kívánok nektek és 40 évesen már legalább tud férfi és nő kommunikálni egymással és nem olyanok vagytok mint mi 20-on évesen hogy egyoldalú a kommunikáció. Ti már fel vagytok nőve az élethez mi meg még csak most kezdünk több-kevesebb sikerrel!
2022. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Libers Pertz válasza:
59%
Mi Badoon jöttünk össze a feleségemmel, 7 éve.
2022. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Elittárson ismertem meg a menyasszonyom 3,5 éve. Ekőtte az első kapcsolatom máshol, nem ugrik be a neve.


Én az elittársat javaslom. Hátránya hogy 10k Ft-ot elkér hogy engedjen normálisan chatelni, előnye hogy egy Myers-Briggs személyiségtesztet csináltat regisztrációkor (50 kérdéses, elég precíz), ami alapján profiloz és olyanokkal rak össze az algoritmus aki illik a személyiségedhez.

2022. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!