Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az a komolyan vehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a komolyan vehető társkereső, ahol egy férfinak van esélye komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 18:36
1 2
 11/17 jendra válasza:
71%

MA már a társkereső a pénzről szól,,

- jó drágán levelezthetsz

- némelyiken fiktiv személyekkel,akivel sohasem találkozhatsz !

VALÓS, kapcsolatot biztositó társkereső oldal nem létezik,,,ami még az lenne sulyos pénzekbe kerül, - kiábránditó a piac !!!

2022. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

#6

Nekem is a Randivonalon sikerült összejönnöm a párommal 2021 decemberében.

28/f

2022. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
WoW! Mi az Isten? Itt mindenki szerencsés csak én nem? 2015 óta halott az internetes foskeresés itt meg mindenki dícséri őket? Érdekes! Máshol meg mindenki szidja ezeket az oldalakat. Ilyenkor gondolkozok el hogy melyik oldal küldte ide a lefizetett tagjait hogy pozitívan reklámozzák! :O
2022. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Randivonal, Badoo és Ellitárs pozitív reklámozást láthattunk. Elmélet 100% a gyakorlat 0%!! Ezek a foskereső oldalak már csak a TV-ben működnek de érdekes hogy mostanság reklámokat sem látok. Rájöhettek a reklámozók is hogy mennyire sz.rt sem érnek! Akiknek innen nagy nehezen kapcsolatuk lesz ahhoz 2 dolog kell. Jó külső adottságok és sok lóvé! Utána jön a 3. dolog a jó belső!
2022. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

#13/14

12-es vagyok.


Annak ellenére mondom, hogy halott a Randivonal (vidéki nagyváros és körzete), hogy valóban onnan jöttem össze a párommal tavaly decemberben, és azóta is együtt vagyunk. De nekem sem egy karikacsapás volt az egész! Eleve én Tinderen és Badoo-n ismerkedtem elsősorban, mert azokon voltak sokan. De ezekről csak randik jöttek össze, semmi komoly.

Kellett ahhoz a szerencse faktor is, hogy egy újonnan regisztrált hölggyel sikerüljön megismerkednem a Randivonalon, akinek én voltam a második randija onnan.

De igen, azt a részét jól látod, hogy a hagyományos társkeresők valóban válságban vannak, manapság a Tinder és a Badoo megy, és szerintem nem túlzok, ha azt mondom, a társkeresők 80%-a ezeken van.

A másik probléma az, hogy nagyjából háromszor annyi férfi van a társkeresőkön (Tinderen mindenképpen), mint nő, így nem nehéz kitalálni, hogy valóban a "jobbaknak" van esélyük. A külső az első szempont, ezt szerintem kevesen tagadnák, utána pedig a többi preferencia következik, és nagyon nehéz kitűnni a tömegből, valóban.

Én is 1,5 évig társkeresőztem, szóval nekem sem egy karikacsapás volt!

2022. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nekem eddig elittársról volt 2 randim és úgy néz ki, hogy most lesz egy 3. is. Ettől függetlenül itt sem könnyebb, 100-ból max 1 nő van akit érdeklek, de akikkel eddig randiztam és akivel most ismerkedek mind normális értékrenddel rendelkező nőnek tűnt (az elsőről aztán kiderült, hogy ezzel azért vannak gondok).
2022. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

16-os! Ezért érdemes élőben ismerkedni és ott könnyebben el lehet a másikkal beszélgetni és ha jó ember ismerő vagy akkor hamar kiismered milyen személyiségű!


15-ös! Neked meg gratulálni tudok csak, én 2 éve társkeresőzök és csak 1 randi volt a 2 év alatt de nem jöttünk be különösebben egymásnak. Mindenki válogat és a legjobbat akarja én meg ugye nem vagyok egy adonisz úgyhogy nem hiába szidom ezeket az oldalakat. Legnagyobb pofátlanság pedig az hogy van pofájuk pénz kérni tőlünk ha jobban ki szeretnénk az oldal adta lehetőségeket használni de ez felesleges mert ha kinézetre nem nyújtasz átlagosat vagy inkább az felettit és a fizetésed nem átlag feletti hanem átlagos 200-300 000 Ft közötti akkor nagy hátrányban vagy.

2022. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!